Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok. Ma...

11 hetes terhes vagyok. Ma este kis ütés érte a hasam. Nem fáj nem vérzek. Holnap megyek nőgyógyászhoz, ha elmondom neki hogy ütődés érte a hasam el küld ultrahangra?

Figyelt kérdés
Amúgy is mentem volna holnap orvoshoz.

2012. okt. 14. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
A párod volt?
2012. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen ütés?
2012. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fáj és nem vérzel, valószínűleg nincs nagy gond, szerintem a doki magneb6ot és pihenést rendel el maximum, de nyugodtan említsd meg neki!
2012. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem fáj és nem görcsölsz,plusz vértés sincs akkor nincs baj!De erre majd az orvos ráerősít hogy megnyugodj és hogy lásátok hogy tényleg minden oké e!


Kedves első,miért kell eggyből a párjára gondolni? :O

Lehet éppen egy másik gyerkőc volt vagy bármi lehetett!!

2012. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező látod én fel sem tennék itt ilyen kérdéseket,mert ma én is így jártam a kicsim altatásnál belerúgott a pocimban akkor hirtelen fájt de azóta sem semmi...így megnyugodtam:)de itt már rögtön jönnek a hülye kérdésükkel:férjed volt??,jaaaaj égnek áll a hajam!!!
2012. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ertek az elottem szolokkal. Ha nem verzel es nincs fajdalmad minden ok! En is kab ennyi idos voltam amikor a fonokom Vizslajat elvittem a kutyafuttatoba hova behoztak egy nem herelt Rottweilert...Hat mondanom sem kell rohadt nagy balhe keveredett. Aminek az lett a vege, hogy a Roti belefejelt a hasamba a nagy busa fejevel ugy izombol! Nagyon ideges voltam en is, mert az elozo terhessegem elvesztettem (ok nelkul) de jelentem a kisfiam itt szunyokal mellettem maholnap 2 eves!

Azt nem tudom, hogy a doki elkuld-e uh-ra de mindenkeppen mondd el neki mi tortent! Jo egeszseget kivanok mindkettotoknek.

2012. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem küldött el ultrahangra,azt mondta még nagyon védett helyen van,nem érheti baj.Kedves első,nem sértődök meg hiszen nem tudhattad,bár a férjem úgy véd hogy még a szellő se fújhat meg :) A dolog úgy történt,amikor a buszról le akartam szállni annyira tolakodtak hogy nekilöktek az ülés oldalának.Szép szóval odaszóltam az úrnak hogy a gyerkőc a hasamból még nem akar kijönni...ha lehetne óvatosan úgy is le fog szállni.
2012. okt. 15. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!