Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ultrahang vagy Terhesgondozó?

Ultrahang vagy Terhesgondozó?

Figyelt kérdés

Kaptam egy időpontot,December 5.-ére!

A kiskönyvben az van hogy Uh,de szerdai napra esik amikor az én dokim a terhesgondozóba van!Neki hétfőn van az Uh-s rendelése!

Sajnos későn vettem észre,és most nem tudom mit csináljak hova menjek?

Gondozóba vagy Uh-ra?


Volt már így valaki?


26hkm



2012. nov. 22. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod felhívni telefonon?
2012. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam,de semmire nem jutottam! :(
2012. nov. 22. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg mégegyszer. Bár ha a Dokim elérhetetlen lenne, keresnék másikat, mert mi van ha rosszúl vagy?!!


Kérj másik időpontot, mondd hogy nem jó neked a szerda, csak a hétfő!

2012. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma. Az ultrahangos nem is kell orvos, ott a szakképzett szonografus. Mi a baj a szerdaval?
2012. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a bajom a szerdával hogy nekem minden vizsgálatot az orvosom végez,és mivel szerdán nem ő lesz Uh-n ezért nem tudod most hova kéne mennem!!!Lehet csak elírta az időpontot!


Nekem nem éppen gondtalan a terhességem,és ezért végig kíséri!Mert tud mindent,és nem kell még 20 orvosnak elmagyarázni!

2012. nov. 23. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!