Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bajcsyban dr. Oláh Orsolyát...

Bajcsyban dr. Oláh Orsolyát ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Ha igen,milyen doktornő?

Van magánrendelése?

Elérhetőséget tudtok adni?


2013. máj. 20. 01:41
 1/2 anonim válasza:

Szia,


lehet, hogy már nem aktuális, de azért válaszolok, másnak is jól jöhet :)

Én nála szültem októberben, úgy alakult, hogy a fogadott orvosom lebetegedett és ő volt ügyeletben. Nagyon rendes, kedves, fiatal orvos! Nekem elég hosszú és nehéz szülésem volt, de ő nagyon odatette magát! A szülésznőm még mondta is, hogy szerinte a fogadott orvosom biztos nem vacakolt volna velem ennyit...

Szóval én szívből ajánlom! Mondjuk annyit tudni kell róla, hogy elég határozott fellépésű és nem igazán alternatív szülés párti.

2013. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és most láttam még a kérdés végét: nem, sajnos nincs magánrendelése (legalábbis akkor még nem volt, igaz azt mondta, hogy tervezi 2013-ra, ha jól emlékszem).
2013. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!