Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ennyi faragatlan,...

Miért van ennyi faragatlan, pokróc kismama? Titeket normális kismamák ez nem zavar? Hogy rajtunk vezetik le a nap stresszt?

Figyelt kérdés

Miért nem tudunk normálisan beszélgetni?, miért itt kell levezetni másokon a feszültséget?...néha nagyon szarul esik hogy egyesek mit megengednek maguknak....

ha különböznek a vélemények sem kellene egymásnak esni meg kezeket nyomkodni szerintem....csak kulturáltan megbeszélni....


2013. febr. 15. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Régebben engem is zavart mert nem vagyok hozzászokva ha valaki bunkó de aztán rájöttem,hogy azért bunkók mert biztos nagyon rossz az életük vagy valami nem stimmel velük.Vagy a való életben soha senki nem ad a véleményükre vagy esetleg meg sem hallgatják őket.Ha így nézem akkor még sajnálom is az ilyen embereket és ilyenkor mindig eszembe jut milyen szerencsés vagyok,hogy boldog vagyok és nincs szükségem arra,hogy jól érezzem magam,hogy másokat lehurrogjak vagy lepontozzak:)

Az például kifejezetten zavar mikor valaki megkérdez valamit mondjuk amire a válasz sok mindenkinek egyértelmű de nyilván vannak tájékozatlanabb emberek és nem segítő válaszokat kap hanem lenézőt,hogy mi az,hogy nem tudja .

Pedig ezt az oldalt pont ezért találták ki.:)

2013. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek veled! Engem is nagyon zavar sokak sítlusa, valamint az, hogy néhányan csak szemétkedni meg normális válaszokat lepontozni "járnak ide"! De próbálok én sem foglalkozni ezzel!

Szép napot!

2013. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem találkoztam eggyel sem, de valószínűleg ők lehetnek a mániákus lepontozók. Hihetetlen, hogy milyen válaszokra kaptam már lepontozást. Kész elmebaj!


Lehet, hogy a hormonok miatt van! :)))

2013. febr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az indokolatlan lepontozás engem is nagyon zavar.

Vannak olyan kérdések, amire bárhonnan kiderülhetne a válasz, de azért nem szólok be. Ha nincs türelmem hozzá, nem válaszolok. Ha van, akkor meg megírom normális hangnemben.

Amit leginkább nem értek, hogy miért kapnak össze emberek tapasztalatokon vagy tényeken. Pl. régebben láttam olyat, hogy valaki megkérdezte, hogy a 12. heti uh hasi vagy hüvelyi-e. Kialakult két tábor, és ment a lepontozás. Mintha nem tudnánk, hogy egyik helyen ilyen, másikon olyan...

2013. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!