Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált teszt eredménye...

A kombinált teszt eredménye mikorra várható, abban az esetben ha azt mondták nekem hogy mail címre jön, de az asszisztens rosszul írta le a címet? Én meg csak most vettem észre.

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem e-mail címre megjött egy hét alatt. A sok papírozás meg postázás rászámolásával szerintem 2-3 hét alatt ott lesz az eredmény a kórházban is.
2012. szept. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rosszul írta le a címet, akkor valószínűleg hiába várod, telefonálj oda, hogy javítsák ki!
2012. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem egy csütörtöki napon vették le a vért, és azt követő héten szerdán délelőtt már hívott az orvos az eredménnyel, tehát még egy hét sem volt, és közölte, hogy az eredmény ott van benn a kórházban bármikor mehetek érte, azaz ugyanakkor már ott volt a kórházban az eredmény!

Mielőtt megcsinálták a vizsgálatot nekem ki kellett tölteni egy adatlapot címmel, vezetékes és mobilszámmal, e-mail címmel.

Esetleg ha fel tudnád hívni ahol levették a vért, vagy az orvost aki a genetikai ultrahang részét csinálta és módosítanád az e-mail címet, vagy kérnéd, hogy telefonon hívjanak az eredménnyel.

Egyébként is megnyugtatóbb amikor maga a doki hív és ő mondja, hogy megnyugodhatsz, ez negatív!

2012. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tegnap megkaptam postán:)))

Nagyon megnyugodtam, negatív lett az eredmény.

2012. szept. 11. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!