Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hülyének fog nézni a doki, ha...

Hülyének fog nézni a doki, ha jövő héten megint megyek rendelésre?

Figyelt kérdés
A héten voltam a havi rutinvizsgálaton, mindent rendben talált az orvosom. Erre ma reggelre előjött valami csúnya fertőzésem. Viszket, piros, és elég csúnya lettem lent. Jövő héten el kellene mennem hozzá, mert nem merem magam kúrálgatni, főleg nem így terhesen, ki tudja, hogy mit szabad, mit nem, meg nem is tudom, hogy mi lehet ez, sosem volt ilyenem. Gondolom az állandó wc-re futkozásban valahol összeszedtem valamit valahol, elég érzékeny vagyok erre, csak sajnos nagyon gyakran kell pisilnem, mert egyre jobban nyomja a hólyagomat a méhem, és néha kénytelen vagyok olyan helyekre is elmenni, ahova amúgy nem mennék. :-( Nem fog túl para maminak tartani, ha egy hét eltéréssel már megint megyek?
2013. máj. 25. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy fog annak tartani! A fertőzések veszélyt jelentenek ezt ő is tudja! Az a dolga,hogy megvizsgáljon és felírjon valamit! Nyugi!!:)
2013. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor kell menni, ha problémád van. Most van.

MIhamarabbi jobbulást!

2013. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem fog hülyének nézni, és ez nem paramamiság, egyáltalán, ilyenkor dokihoz is KELL menni, semmiképp ne kúrálgasd magad!

Jobbulást!

2013. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy fog! Elkaptál valamit, még szép, hogy mész. Emiatt ne is aggódj. Teljesen normális dolog, és sokkal jobb, mintha súlyosbodna a dolog, ráadásul a tünetek miatt is gondolom, szenvedsz rendesen.
2013. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom ilyen esetben akkor is elmennel, ha nem vagy terhes, nem?! Akkor nincs mirol beszelni...

Nekem sok gonddal indult a terhessegem, 2 hetnel ritkabban sosem mentem. De pont vmelyik nap gondolkodtam rajta, h csak havonta kene mennem - a jovoben varhatoan igy lesz, mivel mar minden rendben - , akkor is simen el fogok menni, ha vmi kerdes nagyon foglalkoztat, vagy picit is vmi gyanusat erzek. En fizetek, o szolgaltat -ennyi. A dokik sem istenek, csak szolgaltatok... Jobbulast!

2013. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyszerűen hülyének érzem magam, és attól félek, hogy az lesz az első kérdése a dokinak, hogy múlt héten még nem éreztem, hogy valami nincs rendben?

2013. máj. 25. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
O, ezen ne aggodj! Hat nem erezted. Egyik naprol a masikra jon az ilyesmi. En se cseszem le a bankban az ugyfelet, h miert ma jott penzt felvenni, amikor tegnap volt utalni. Ez a munkam es pont. Neki meg az. Nyugi! ;-)
2013. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ilyet fog kérdezni, mert ma még semmi baja az embernek, holnap estére meg már sokszor lenyúzná a bőrét, úgy viszket :)

Ez ilyen, ő is tudja, ne aggódj....

2013. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En a lanyommal paranoias voltam, hetente futkoztama dokimhoz, soha egy szot sem szolt erte, pedig sztk-s orvos, figyelmesen meghallgatott, megvizsgalt, szinte mindig uh-ot is csinalt, meg akkor is, amikor pont ne panasszal mentem, hanem ö hivott vissza, es nem is kellett volna raneznie, azt mondta igy biztos nyzpugodtabb vagyok.


Most a kisfiamnal mar nem jarok tul gyakran,csak ha muszaj:-) , de a dokim minden alkalommak ugy enged el, hogy ha barmi panaszom van jöjjek be, egyebkent a következő kötelezőn talalkozunk:-)


Ne izgulj, panaszod van, menj!

2013. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!