Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövő héten csütörtökön lesz a...

Jövő héten csütörtökön lesz a fiam 3 hónapos.2 hete köhög, doki azt mondja nem tud neki adni rá semmit. Stodalt adhatok neki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy köhög?Kisfiam ugyan ennyi idősen szedett össze egy hörghurutot és a gyerekorvos az Abroxol szirupot mondta (gyermekeknek is adható,ilyen piciknek is).Ő hurutosan köhögött és pár nap alatt rendbe tette.Én csak ajánlani tudom,vény nélkül kapható.

Stodalt én még nem adnék neki,kicsi hozzá.

2013. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szopik, az anyuka szedjen c- vitamint, egyen zöldség-gyümölcsöt, amég nem lázas, nem szoktak adni semmit.
2013. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha az orvos azt mondta, h nem adhat, akkor te se adj, egyébként 3hós kor alatt tényleg nem szoktak. Szoptasd sűrűbben, belőled akkor immunanyagokhoz juthat, amik segytik a gyorsabb gyógyulását
2013. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is csak Cebion cseppet adtunk ilyen esetben, bár az én lányom akkor még csak 4 hetes volt, mikor elkezdett köhögni, de pár nap alatt rendbejött.
2013. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az orra folyik? Vagy más tünete is van a köhögésen kívül? Mármint jó elég a köhögés, de úgy értem azon kívűl amiből lehetne következtetni betegségre. Néha én is úgy érzem (mint anya ) hogy az orvosunk kicsi fél vállról veszi a betegséget, de igazából mindig jó gyógyszert ír ki, és hidd el amit ő nem adna, nem írna fel jobb ha te sem adod! A Stodal nem hinném h ilyen kis piciknek való. A Panadolt esetleg, mert az már adható 3 hónapos kórtól, és az nagyon sok mindenre jó, de szerintem nem lenne baj, hogyha mielőtt elkezded adni a kicsinek (bármilyen gyógyszer) kérdezz rá vagy dokitól, vagy védőnőtől hogy ő mit szól hozzá ebből nem lehet baj.
2013. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínű azért nem ad semmit ,mert nincs olyan panasza ,betegsége ami miatt feltétlenül szükséges lenne,főleg ha nem piros a torka és nem is állandó köhögésről van szó. Az én kisfiam is szokott köhögni egyszer kétszer, amit észrevettem ,hogy inkább akkor mikor szárazabb a lakásban a levegő,ilyenkor bekapcsolom a párásítót. Mellesleg ha belegondolsz te is szoktál csak úgy köhögni,pedig nem vagy beteg.

A Stoldal két okból se jó. Egy: ha váladék lenne neki lerakódva akkor neki még nincs akkora energiája ,hogy felköhögje ,

2013. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocsi elküldtem véletlenül.

SZóval a másik indok , ha csak száraz a köhögése és mégis beteg lenne akkor nem lehetne észrevenni ,mert elnyomja a szirup a köhögést.

2013. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hurutosan vagy szárazon köhög? nem mindegy.


nekem sokan ajánlották a babyluff balzsamot, de aztán végül nem volt rá szükség


[link]


nem túl poros vagy száraz a levegő? esetleg megpróbálhatsz párásítani kicsit.


ha kiviszed utcára, ott enyhül a köhögés, vagy ugyanúgy/jobban köhög?

2013. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!