Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pozitív terhességi teszt után...

Pozitív terhességi teszt után mikor érdemes először dokihoz menni? Hányadik héten?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó menzesz utáni hetedik héten mentem, így már szívhang is volt.
2013. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7-8 héten.
2013. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, ne rohanj azonnal mert visszahív egy hát múlva ha még nincs szívhang és ha magándokihoz mész akkor kétszer gombolja le rólad a pénzt, te meg aggódni fogsz miért nem lát még semmit... Legkorábban a 7. héten mennék, ahogy azt tettem is az előző két terhességemnél! Hozzá kell tenni persze hogy ez akkor érvényes ha nincs gond, ha vérzel, fájdalmaid vannak stb akkor előbb!
2013. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív teszt után azonnal menj el mert ha méhen kívüli a terhesség az nem jó, utána vissza kell majd menni mert nem valószínű hogy lesz szívhang még, de megéri elmenni időbe hogy megtudd jó helyen ágyazódott be stb....
2013. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7+5-nél voltam, nem bántam meg, nem kellett annyit várni a 12. hétre, és már volt szívhang, lehetett látni rendesen UH-on őket :)
2013. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy legyen is értelme,én a 6-7.héten mentem először
2013. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!