Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időpont szerint, érdemes...

Időpont szerint, érdemes hétfőn megcsinálnom az első tesztet?

Figyelt kérdés

Április 7-én voltunk együtt párommal. Előző menstruációm március 25-én kezdődött. A ciklusom 26-29 nap között mozog.

Érdemes április 21-én(hétfőn reggel) megcsinálnom az első tesztet????



2013. ápr. 20. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem első tesztet a nemvárt napja után 3-5 nappal érdemes csinálni.
2013. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak olyan későn mutatja ki?:(
2013. ápr. 20. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
a lgtöbb teszt kimutatja az elmaradt mensi első napján, akkor már lehet nyugodtan de még nem 100% hogy kimutatja, ha negativ akkor abból 2 nap mulva még lehet pozitiv (2 nap alatt duplázódik a HCG szint a vérben). Egy 10-es teszt lehet kimutatja 1-2 nappal elöbb is de ajánlatosabb megvárni a mensi napját és ha nem jön meg akkor tesztelni.
2013. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom: a legjobb az, hogyha az esedékes menses elmaradása után 2-3 nappal tesztelsz, netán egy héttel. Akkor már elég gyanús is a dolog, de vannak, akiknek csak a késés után 5-6 nappal jelez pozitívat a teszt.
2013. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor az még sok idő:(((
2013. ápr. 21. 20:17
 6/6 A kérdező kommentje:
ráadásul április 22 az hétfő :D
2013. ápr. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!