Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ilyenkor mire kell készülni?...

Itepiaka86 kérdése:

Ilyenkor mire kell készülni? 34hetes kismama vagyok! Ma bekerültem az István Kórházba téves riasztással. Közölték, hogy mivel jelenleg nincs TBkártyám, mivel elveszett, és még nem csináltattam újjat,

Figyelt kérdés

így biztosításom sincs, és ki fognak számlázni mindent! Viszont a rendszerben "Zöld" vagyok!

Én ezt már komolyan nem értem :(


2013. jún. 25. 19:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ja nekem névváltozás miatt kellett ujjat kérnem, 2 hét mulva a kezemben volt.. Másold le hozzá a személyi igazolványod +lakcímkártya minden oldalát, és ird alá hogy Az eredetivel megeggyezző másolat. Aláírás.dátum..

El fogják fogadni.és ajánlottan add fel.

2013. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A lènyeg!Dolgozol?Munkanèlküli vagy?Mert ha igen akkor biztosított is vagy.Èn ugy jártam 1 hònapja hogy kòrházba kerültem ès kidobott a gèp(piros voltam)hogy nincs biztosításom.Nagyon megijedtem,ès utánajártam hogy akkor most mi van,kiszámlázza a kòrház a kòltsègeket!?!?Èn azt hittem,ès megnyugtattak a korházba hogy nyugi,nem számláznak ki semmit(nem tehetik)hanem rendezni kell a biztosításom.Megnyugodtam ès utánanèztem 11 napig nem voltam biztosított.Mert amikor a monkahejemen elküldtek utána alanyi jogon mèg 45 napig biztosított vagy,de utána magadnak kell fizetni(havi6660ft)de mivel èn utána jelentkeztem a munkaügyibe így biztosított lettem ès nem kellett kifizetnem azt a pár napot,mèg akkor sem ha kòrházi ápoláson voltam.Azt mondták felesleges ennyièrt szaladgálni!!!
2013. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsò vagyok mèg!Szòval ha van jövedelmed amiből vonják akkor bizt.vagy!De nyugi semmit nem fognak kiszámlázni!!!
2013. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Golan Trevize ***** válasza:
Ha nagyon ugrálnának, és van férjed, aki magyar állampolgár, és megvan a TAJ kártyája, akkor az ő TB-je rád is érvényes.
2013. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én is jártam így, elmentem az önkörmányzathoz, ott kértem az igazolást, hogy államilag támogatva legyen a TB-m, és azt vittem be a TB-be, és el is fogadták.

De el ne hidd, hogy majd számlázzák neked a költségeket, mert nem neked, hanem a TB-nek.

2013. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
az a világ már elmult ahol a férj TBje is érvényes rád.
2013. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!