Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs meg az az újság amit...

Ha nincs meg az az újság amit a védőnő adott első alkalommal akkor a felicitas csomagot már nem is tudom sehogyan sem igényelni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Regisztráld magad a felicitas.hu-n, az első csomagban nem vagyok biztos, d a másodikat megkapod, vagyis az már a harmadik lesz, mert úgy van, hogy egy jár a szülés előtt, egy a szüléskor, ezt a szülészeten adják át, majd egy a gyermek 4 hónapos korában (s ehhez a kupon kapod levélben-tuti) Egy ismerősöm is így járt.
2009. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én most nézem, de talán a túl kései időpont miatt, nem látom sehol hogy hol lehet regelni. Én is szeretnék. Írjon aki tudja, köszi.
2009. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, igen én is próbáltam reg-ni de nem tudom hol van, mert ilyet nem láttam.
2009. aug. 10. 10:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem találom én sem a regisztrációt, de ha küldetek egy e-mailt, akkor biztos el fogják fogadni. info@felicitas.hu

Remélem sikerülni fog!

Boldog babavárást!

2009. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még tegnap írtam nekik, és segítenek majd, küldenek egy könyvet, ha visszajön a kolleganő szabiról...addigra talán már meg is szülünk.
2009. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval írtam nekik és már itt is a könyv ingyen és nagyon gyorsan. Cukik!
2009. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi én is írtam még aznap amikor tanácsoltad, és már 2 nap múlva itt is volt a könyv nekem is. Tényleg nagyon rendesek.
2009. aug. 18. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Emailben melyik kupont kértétek a várandós vagy újszülött?
2009. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egész újságot kértem és meg is kaptam postai úton.
2009. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!