Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám a 9. heti ultrahang...

A babám a 9. heti ultrahang alapján már tízhetes, eddig egyeztek a méretei, most nagyobb lett, ez normális? Tudom a fogantatás pontos idejét és még csak 9 hetes nem 10.

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az időt nem a fogantatástól, hanem az utolsó menstruáció 1. napjától számítják.
2013. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normalis nekem volt2 hetes elteres is..sot 38 hetesen voltam uh-on 3900 gr volt a becsult suly masnap reggel meg megszuletett a 3100gr-os kisfiam.
2013. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom sőt, a pontos napot is tudom mikor voltam együtt a párommal, már mindennek utána olvastam, és azt írják hogy 12. hétig eléggé egy ütembe fejlődnek, csak ezért írtam ki, hogy hátha ír vki akinek volt hasonló, és köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)
2013. júl. 6. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:
De pont arról van szó, hogy tök mindegy, mikor voltatok együtt. Mikor kezdődött az utolsó menzesz?
2013. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi magzati kort nézünk nem terhességi kort, és mindvégig ugyanannál a dokinál voltam, tehát lehetetlen hogy 2 doki eltérő számításának tudható be. De a plusz 2 hét hozzá volt adva elejétől kezdve. Szóval nem utolsó menstruációból baba méreteiből becslünk kort. a dokinő szerint nagy baba lesz és hogy genetika. Na mindegy azért köszönöm.
2013. júl. 6. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!