Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. héten megyek genetikai...

12. héten megyek genetikai uh-ra. Akkor azzal megvan a 12. hetes nagy uh is és nem kell külön elmennem rá?

Figyelt kérdés

11+4 hetesen hívott be a dokim a kórházba 12. uh-ra,de pár napra rá mennék genetikára + integrált tesztre.

kihagyhatom akkor előtte a kórházat?



2013. aug. 10. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
miért szeretnéd kihagyni?
2013. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért ,mert szeretnék orvost váltani,a régi orvosom az 1 héttel ezelőtti ultrahangon sem akart semmi információt elmondani,szinte kiabált velem,amiért megkérdeztem,hogy mekkora a baba,vagy hogy mi micsoda,mivel,csak egy kis pacát láttam:) akihez szeretnék járni,az szabin lesz. ezt csak kórházban csinálják,vagy magánban is lehet?
2013. aug. 10. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

a genetikai uh,amire szükséged van.Ezt nem minden orvos végezheti magánban,ha az,akihez mész,megcsinálhatja,akkor igen,elég az egyik.Dokid valószínűleg azért hívott a kórházba,mert az ő magánrendelőbeli gépe sem alkalmas a gen. uh. elvégzésére.

Szóval szerintem kihagyhatod a kórházat,de a legtisztább az lenne,ha megkérdeznéd a dokid róla,és egyben le is mondanád a kórházi megjelenést.

2013. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! Akkor nem megyek be a kórházba,mert állítólag ez,amire megyek majd,fél órás uh és az utolsó kis porcikáját is meg fogják nézni!

Lemondanom nem kell,mert nem írt időpontot.

2013. aug. 10. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!