Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Jex Anna Uzsoki utcai...

Dr. Jex Anna Uzsoki utcai kórház, milyen?

Figyelt kérdés
Magánrendelő? Telefonszám? Tarifa? Kedvesség?
2013. aug. 12. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!


2010-ben szültem nála a kisfiamat, mert akkor ő volt ügyeletes. Nagyon kedves volt, segített, nem sürgetett..., de ehhez hozzá jön az is, hogy mivel nagy a fájdalomküszöböm, így nem sokat panaszkodtam jajgattam... Mikor haza indultunk megkerestem és szerettem volna neki pénzt adni, de ő udvariasan visszautasított (borítékban volt, nem látta az összeget), azt mondta, hogy vegyünk sok szép és hasznos dolgot a babának. Úgy tudom nincs magánrendelője, mert nem pénzért csinálja hanem hivatásból, legalábbis anno így volt.

Most újra babát várunk, remélem találkozok vele a szülészeten ha a kislányom elérkezettnek érzi az időt. :D

2013. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aranyos, nagyon jó szakember, nem mond konkrét összeget, DE kész csoda ha van ideje. Túlságosan elfoglalt, ezért a többi babámat nem nála szültem. Uzsokiban tudok ajánlani ugyan ilyen jó dokit. :)
2013. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem ehhez a kórházhoz tartozok, de itt szeretnék szülni, nem tudunk sokat fizetni, szóval olyan kellenek aki nem 100.000 kér a szülésért.
2013. aug. 12. 22:32
 4/15 anonim ***** válasza:

Értem, akit én ajánlottam volna az egyik 100.000-t kér kereken, viszont a vizsgálatok csak 6000 forintba kerülnek, mindig felveszi a mobilját, én is nála születtem:D. Mikor elájultam az Árkád közepén, kijött és a parkolóban csinált vércukor gyorstesztet, mind ingyen. Végig bent van a szülésnél és karácsony szent napján is hívhatod.


A másik doki, akit mondtam volna férfi és nem mond árat, ő is eléggé elfoglalt, de közel sem annyira mint Jex doktornő. Nála a barátnőm szült 4 babát, a magánrendelése 12000. Mindkettő az Uzsokiban vezet szülést és a magánrendelője máshol van, mindkettőt tiszta szívvel ajánlom, ha szeretnéd.

2013. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ki az a kettő?
2013. aug. 12. 22:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Dr Alexanjan NElli és Dr Bőze Tamás
2013. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az egész Uzsokit ismerem :)


Jex doktornőről csak jókat hallottam. Ő még csak nemrég csinálta a szakvizsgáját, ezért nincs magánrendelése! Én 2-3 hétig próbáltam őt felhívni, különböző telefonszámokon, hogy legyen az orvosom, de egyszer sem értem el. Így arra jutottam, ha kérdésem lenne se érném el sose!


Végül nem lett orvosom. Dr. Tóth Richárd rezidensnél szültem. Bár utólag végig gondolva nem volt 100%ig a helyzet magaslatán, de nagyon kedves és türelmes volt. Összességében elégedett vagyok vele. Az utóbbi két orvos közül és Bőze doktort ajánlanám/választanám!

2013. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tóth Richárdhoz nekem is volt szerencsém, nagyon aranyos kedves és minden ami csak jó, de vele én is azt tapasztaltam, hogy van még 1-2 dolog amit meg kell tanulnia. Terhesgondozásra simán járnék hozzá, de szülni nem biztos, hogy mernék nála. :D Bár lehet mire eljutok a szülésig addigra beletanul úgy is. Na és Lajis Tímeáról mit mondanál, őt is sokat dicsérik. Bár róla egyre többet hallok rosszat is.
2013. aug. 13. 12:24
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen nekem is ez volt a bajom Jex Annával, hetekig kell üldözni. :)


Lijs Timea engem is érdekelne.

2013. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Róla is csak jót hallottam, na de őt nem ismerem személyesen! Majd a következő babánál :)
2013. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!