Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Lajis Tímeáról és az...

Dr. Lajis Tímeáról és az Uzsoki Kórházról vélemények? Mennyi nála a magánrendelés? Mennyi nála a szülés? Jó orvos?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hozzá járok, én abszolút meg vagyok vele elégedve. Kezdetektől hozzá járok, eleinte nem volt még meg a magánrendelése akkor még egy fillért sem kért, közben lett magánrendelése és akkortól 8000Ft-ot kell neki fizetni. Mi elkezdtünk keresni "ingyen" orvost, de 2 doki után úgy döntöttem jó nekem a régi be vált Tímea. Szülni még nem szültem nála, arról nem tudok nyilatkozni, de a terhesgondozás során nagyon nagyon aranyos volt eddig, mindig kaptunk képet a piciről (még mikor nem fizettünk akkor is), lehet tőle kérdezni bátran. Nekem az is tetszik benne, hogy csak azokat a gyógyszereket kell szednem ami feltétlenül fontos, pl. ha nincs vas hiányom nem mondja , hogy szedjek vasat, és nem mondogatja, hogy terhes vitamint muszáj szedni. Nekem amit mondott javaslatokat egy egy kérdésemre mind mind segítettek pl. hányingerre igyak kólát vagy jéghideg citromos vizet. Mikor legelőször felhívtam és mondtam, hogy terhes vagyok (előtte nem ismertük egymást) komolyan jobban örült a babának mint én. Szóval szerintem nagyon nagyon rendes, aranyos, lelkiismeretes, és árban sem egy nagyon drága kategória.
2013. jún. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én a magánrendelőjébe vagyok hivatalos,mert nem tartoznék abba a kórházba.Vidéken élek és a környékbeli kórházakkal elégedetlen vagyok.Vajon a magánrendelőjében is csak 8000Ft a rendelés?

2013. jún. 27. 07:29
 3/7 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok és sajnos hozzá jártam végig, de már nagyon megbántam. A magánrendelésére hiába kértem időpontot akkor is 2 órát kellett mindig várnom mire sorra kerültem. Most ctg-s napokon folyton órákat várok rá a kórházban mire előkerül és sokszor csak a ctg-t írja csak gyorsan alá és meg sem vizsgál meg sem kérdezi van e kérdésem. A héten is voltam nála, akkor szintén rohant, azt mondta menjek be hozzá pénteken, bementem nem ért rá, mondta menjek vissza hétfőn, vissza mentem, akkor közölte velem, hogy ő most nincs is ügyeletben csak szüléshez hívták be. Erre én mondtam, hogy de a doktornő mondta, hogy ma jöjjek be. Erre azt mondta, hogy menjek vissza kedden. Nagyon elegem van már belőle, és őrülök, hogy csak 2 hét van hátra, bár felkértük, hogy legyen ott a szülésen, most viszont teljesen elegem lett belőle. Bemegyünk a kórházba és mikor megkérdezik ki az orvosom én meg mondom, hogy nincs orvosom, majd az ügyeletes ellát.
2013. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Attilka72 válasza:
Az Uzsoki kh a munkahelye. Ott ezer meg egy dolga van, de más orvos is rohan, hogy ellássa a többi beteget. Ez gondolom érthető. Nem csak te vagy egyedül. A magánrendelőben egy betegre kb 15 perc van hagyva, de van olyan páciens akinek annyi kérdése, "hasfájása" van, hogy 30 perc sem elég. Nem az a tipusú orvos aki kirakja a pácienst mert lejárt a rászánt idő. Ilyenkor csúszik a rendelés. De az asszisztensei mindenkinek elmondják, hogy az időpontja előtt egy órával telefonáljon oda, akkor meg tudják mondani kb mennyi a csúszás. Gondolom ezt kihagytad. Ha meg be kell mennie szüléshez akkor borul az egész. Valószínűleg ha nála szültél volna, netán rendelési időben téged sem érdekelt volna, hogy akkor ki mennyit vár ott.
2014. dec. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az Uzsokiban szültem, de nem volt fogadott orvosom. Az egyik szobatársamnak viszont Lajis doktornő volt a fogadott orvosa és nála is szült császárral. Hát őszintén szólva a 4 nap alatt amíg bent feküdtünk, az első hármon rá sem nézett a szobatársamra, csak az utolsó nap járt ott, egyértelműen azért, hogy "kimosolyogja" belőle a borítékot... Szóval ez alapján nem lett túl szimpatikus...
2015. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Engem egy hete műtött dermoid cisztával, orvosról orvosra rohangáltam, h érzem, valami nem jó, de minden doki azt mondta h minden rendben... Egy talált "valami foltot" a petefészkemen, de nem tudta mi az! :S A doktornő 10 mp után megállapította, ekkor már majdnem 10 cm volt, majdnem rámhagyta más orvos, h mióma, majd felszívódik... laporoszkóppal másfél óra alatt nagyon szépen kiszedte, hálás vagyok, h "megmentette" a petefészkem!!!

Sokat rohangál a kórházba, igen, mert terjed a hír, hogy nagyon jó, és mindenki próbál hozzá az ambulancián ingyen bejutni, de ez nem így működik (működne!)... Bármi kérdésem volt, készséggel válaszolt, műtét után másnap reggel 7kor már ott volt, nagyon szépen szedte ki a varratokat! Minden elismerésem! A legjobb orvos akivel eddig találkoztam!

2015. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nagyon pénz harácsoló, konkrétan a dokim akinél sok éve született első kislányom nyugdíjas lett, o ajánlotta a doktornőt hogy visszajött a szülesről és nagyon kedves.... 6. Héten mert voltam orvosnál aki megállapította a várandósságot. Beajánlott a régi orvosom “mert én már a 12.het után nem vállalok el senkit” (adott 2 időpont amiből válasszak és hívjam másnap hogy akkor melyik) az uzsokiban nem is vállalt el nyilván csak a magán rendelőben ahol megadta a sokak által ismert 30as számot. Felvette valaki a telefont, gondolom a asszisztens (hogy miért nem tudom, mert egész telefonálás alatt egy rohadt szót nem mondott) mondtam hogy beszéltem a doktornővel elvállalt, Mondtam hogy nekem a 21 lenne jó a 2 időpont közül, erre ilyet mond az biztos nem jó max a 23... mondom jó igaziból mindegy, majd megkérdezném hogy hova kell menni pontosan mert az a doktornő ugyan mondta, de nem emlékszem már. Majd közbe vágott hogy 20 ezer Ft a vizitdíj a doktornőnél... majd elmondta hova, és újra elmondta a 20 ezret....

kérdem én ha ez nem harácsolás akkor mi? A vicc az egészben ha megnézed hogy mennyi egy vizit a magánkórházban ugyan ennyi! És ott olyan hang veszi fel aki kevés, és mondja el 10szer az összeget

2019. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!