Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit jelent ha alacsony a...

Mit jelent ha alacsony a HUGYSAV értéke a Labor eredményen? Nekem 94 es! És 137-363 ig jó!?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem terhesseg elott volt mindig alacsony, mert vega voltam es nem ettem hust, nekem azt mondtak, ettol volt. Kerdezz ra, lehet nem gond, terhesseg alatt, nekem nem is neztek akkor.
2013. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magas húgysav attól van, ha sok vörös húst eszel, alacsony akkor, ha keveset. Nem hinném, hogy nagyon foglalkozni kellene vele.Nem annyira alacsony. Szoktál amúgy vörös húsokat enni? Ha nem, vagy csak ritkán, akkor itt a magyarázat. Vidd el esetleg az eredményt háziorvoshoz, vagy nődokihoz és kérdezz rá :)
2013. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!