Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes babás vagyok. Most...

10 hetes babás vagyok. Most voltam az 1 vérvételen s az eredményen rajta volt, hogy a Neutropyl több, a Limphocyta alacsony. Ezeknek van köze a babomhoz? Kicsit aggodom. Mik ezek a megnevezések?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

szia,


Írd be őket a google keresőbe. A limphocita=fehérvérsejt.

Teljesen normális, hogy alacsonyabb.

Mert terhességben egy csomó érték eltér a normáltól.

Csak azt nem tudom, miért nincs egy terhesekre vonatkozó tartomány is, hogy ne ijedjen halálra minden kismama, hogy ez alacsony, az meg magas...

2009. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A neutrophyl és a lymphocyta is fehérvérsejt. A neu-ok száma megnő bakteriális fertőzésben, a ly-ák száma vírusosban pl. Nem vagy megfázva mondjuk? De a lényeg, hogy ha az összfehérvérsejtszámod jó, csak egy kis arányeltolódás van, akkor biztos hogy nincs semmi gond.
2009. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!