Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr Kelemen Szilárd mennyit...

Dr Kelemen Szilárd mennyit kér a szülésért?

Figyelt kérdés
győrbe járok a doktor úrhoz magánrendelésre, 29 hetes kismama vagyok,de az anyagiakra még nem tértem ki,ezért ha van esetleg aki a közel múltban nála szült, elmondaná hogy mennyit kell neki adni?
2013. szept. 20. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő nem kér,nem határozza meg.Amennyit gondolsz annyit adsz.Mivel terhesgondozásra magánrendelésre hozzá jársz ezért a szülésért nem kér külön pénzt.Én kettőt szültem nála,mi adtunk neki.Harmadik babámmal vagyok kismama,szintén hozzá járok.
2013. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Gratulálok a harmadik babóhóz,hányadik hétben jársz? Kicsit kellemetlen lett volna a Doktor úrnál rákérdezni az összegre, mindenképp szánok neki pénzt a szülés után csak nem tudtam hogy nem e kér konkrét összeget :)Szerinted mennyi az az összeg amit illik neki adnom? Előre is köszönöm a válaszodat ,szép napot :)
2013. okt. 1. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!11. hetemet töltöm be a héten.Mi 40ezer forintot adtunk első gyerkőcnél és a másodiknál is.De amúgy rengeteg pénzt otthagyjunk a terhesgondozáson is ha belegondolsz.A vége felé már többször hívott,bár nem kellett mindig fizetnem akkor amikor másfél hetenként hívott,meg volt amikor NST után kórházba nézett meg akkor sem kellett fizetnem.
2013. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!