Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Busszal kell járnom vizsgálato...

Busszal kell járnom vizsgálatokra. Mire figyeljek az utazás során?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem semmi különösebb dolog nincs amire oda kell figyelni a buszozásnál.Mennyit utazol?
2013. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom...én meg 9 hónapig metróztam, villamosoztam a melóba terhesen..meg jártam terhesgondozásra.

Mire figyelj?Kapaszkodj, öltözz fel..legyen nálad kézfertőtlenítő, egy kis üdítő és rágcsálni való ha rosszul lennél.Minden más, pl ülőhely a többi utason múlik.Készülj fel a bunkókra, meg arra is, hogy tuti egy olyan öreg bácsika vagy nénike fog felugrani hogy ülj le, hogy konkrétan még te érzed kínban magad, hogy a helyére ülsz.Velem nem egyszer volt..vagy 10x elmondtam hogy köszönöm nem, de addig erőlködnek míg végül ülve találod magad..körülötted meg 20-30 éves emberek úgy tesznek mint ha burok venné őket körül, ahol se hang se kép nem hatol át.

azt hiszem ennyi

2013. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos terhesen dolgoztam az ikrekkel. Minden nap oda vissza jártam busszal kb. 1 órás út volt. Figyelj h ne a kerekeken lévő székre ülj mert elég nagyot ráz a busz mikor kátyúba megy.
2013. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen.egyetértekaz előzővel

Próbálj meg nem a kerék fölött u

2013. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*ÜLni
2013. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Amikor én buszoztam,csak arra figyeltem hogy neki ne menjenek a hasamnak,vagy ne nyomják meg.Szerettem volna sokszor leülni de az emberi társadalom hát inkább elnézték hogy egy kismama áll.
2013. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha lehet még véletlenül se gondolj a vizsgálatokra!Remélem a buszon kívül más járművet is fogsz használni.A tanácsadást folytatnám azzal:játszanál egy kicsit míg utazol? Figyeld meg az embereket amint utaznak és közben mit csinálnak? Nagyon érdekes tud lenni.Próbáld meg elgondolni a kiszemelt emberke milyen tulajdonságokkal bírhat aszerint amit csinál vagy amit nem. Milyen sokan kerülik a kontaktus helyzeteket: némelyik lesüti a szemhéját mások pótcselekvésbe kényszerülnek és ha statisztikáznánk egy kicsit akkor az eredmény igen silány mert kijönne az a pici százalék akik karakteresek lennének. Láttál-e vagy találkoztál olyan emberrel aki inkább leszáll(t) a járműről? Milyen unalmas, tartalmatlanok a telefonon történő beszélgetések? Szerinted ha nem lenne távolság a két beszélgető között akkor is megengedte volna a durvaságot? Akár a telefonálók akár a járműn utazó beszélgetőknek milyen az arc mimikája? El tudnád dönteni ki mond igazat és ki hazudik a mimika szerint? Ha nagy a távolság és nincs kedved a felsoroltakhoz akkor jó szórakoztató könyvet vigyél az útra: ajánlanám Gerald Durell Állatkert a poggyászomban,Családom és egyéb állatfajták vagy Rejtő Jenő szórakoztató könyveit.Esetleg jó nehéz keresztrejtvényt ami eltereli a gondolataidat.
2013. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mandy1408 ***** válasza:

Nézd meg, hova ülsz le és mit fogsz meg, ne feledd, hogy rengeteg csövesszerű lényezet is használja a bkv-t.

Értékekre figyelni, a zsebesek járnak...

Mindig előbb kell elindulni, mert lerobban, eltéved, késik, kimarad és a menetrendet sem szabad komolyan venni.

És ha bliccelsz, akkor ügye az ellenőrökre meg a közteresekre is érdemes figyelni...

Ha nem, akkor blokkot tegyed el, mert már azt is elkérhetik. Ha bérletezel, akkor kell vagy személyi vagy diák vagy bérletigazolvány.

2013. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 saqseq válasza:
69%
egyértelműen a jegyellenőröktől!
2013. okt. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy be ne csípjen az ajtó.
2013. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!