Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Visszamennétek ahhoz az...

Visszamennétek ahhoz az orvoshoz, aki ilyen stílusban kommunikál?

Figyelt kérdés
Tarkóra tett kézzel, íróasztalra feltett lábbal, igencsak flegmán közli, hogy "Kedves XY, akkor a terhesgondozás minden alkalommal x forint, a szülés y forint, ha ez megfelel, akkor várom szeretettel, ha nem, akkor viszont látásra!" Adtam magamnak még 2 napot, hogy döntsek, mert szakmailag állítólag nagyon jó, de ez a stílus....
2013. okt. 17. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ki volt ez a doki? Dehogy mennék hozzá!!!!
2013. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
priviben én is kíváncsi lennék ki az.
2013. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Képzeld el ugyanezt a hozzáállást, miközben szülsz, vagy szülés után, mikor fájsz...

Menjen hozzá, aki jó szakorvost akar, velem inkább legyenek kedvesek, mikor életem egyik legnehezebb napján leszek.

2013. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Dehogy mennék. Én könyörögjek neki, hogy fél óra flegma beszédért leperkálhassak neki Xezer forintot? Ismerek egy ilyen orvost. Az egyik anyukával közölte uh-n, hogy a gyereknek csak egy lába van, de ne aggódjon a kedves anyuka, mert már jó művégtagokat gyártanak. Persze vicc volt, de az anyuka sírva rohant ki a rendelőből. Ő szintén egy nagyon berszerető doki :-)
2013. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem mennék ehhez a beképzelt majomhoz...

Pesten találsz másik nagyon jó szakembert, aki emberséges, ez ne egyen indok.

Én is pesten szültem egy nagyon jó dokinál Szent Imrében, pedig közel 100km-re lakok pesttől.

2013. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki még egy esélyt. Elvégre csak a tarifát közölte ebben magában nincs semmi. Lehet csak rossz napja volt.
2013. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!