Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek kezdjek táskába...

Zsubaba kérdése:

Szerintetek kezdjek táskába pakolni?

Figyelt kérdés
30 hetesen c2000 méhszáj,32 hetesen 1 fokban érett méhlepény,már egy pár napja torzul az arcom.és gyakran tehát napjába többször görcsöl a hasam és keményedik.
2013. nov. 9. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez még nem jelent semmit.

Még teljesen zárt vagy, a méhlepényed is a terhesség korának megfelelő.

És több kismamánál is megjelenhetnek már ilyenkor a jósló fájások.

Pihenj sokat, ne erőltesd meg magad.

Még a 40. hétig is kihúzhatod simán.:)

2013. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem baj az, ha össze van készítve a kórházi cucc. A szülés olykor nagyon gyorsan is meg tud indulni, és olyankor nincs az embernek képessége arra figyelni, hogy pakolásszon.
2013. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egy hónapig volt a kocsiban a kórházi táska, ha menni kell azzal se kelljen foglalkozni. Aztán úgy indítottak:D
2013. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Mivel első terhességem így nem igazán tudtam a dolgokat,na meg mivel 30 hetesen méhszájműtétem volt elégé tartok a koraszüléstől,de remélem nem lesz gond!Meg mindenki azzal idegesített mikor rám néznek,hogy annyira megváltozott az arcom,max 3 hetem van és szülök,de reméljük húzom még egy darabig!!!
2013. nov. 9. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem ürülnék, ha 3 hónapig még a táskában gyűrődnének, porosodnának a cuccaim. Ezért én azt csináltam, hogy a szekrényemben kipakoltam egy egész polcot, és oda raktam be a cuccaimat, ott gyűjtögettem. Így ha bármi történt volna, akkor a férjem arról a polcról csak bedobta volna a dolgokat egy táskába, és kész is :) Neki megmutattam az a polcot, hogy mit ürítsen majd ki :)

ÍGy össze is voltam készülve, meg nem is. :) Konkrétan táskába 39 hetesen pakoltam be, de így is elsiettem, a betöltött 41-en szültem. :)

Csinálhatsz külön egy csomagot, amiben van egy papucs, hálóing, tisztálkodós, más úgysem kell, ha hirtelen menni kell. a többit ráér behozni utólag.

És nem kell így bemagyarázni a koraszülést. :)

2013. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 16. héttől 2000-es az értékem. Ez még nem jelent semmit!
2013. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tica0121 ***** válasza:
Én a 35. héten pakoltam össze a táskámat, 36. héten meglett a babám. :)
2013. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!