Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek fogadott orvosa van,...

Akinek fogadott orvosa van, ad pecsétet a kiskönyvbe vagy nem? A védőnő pecsétje is számít az anyaságinál?

Figyelt kérdés

Az én fogadott dokim nem pecsételt eddig,20 hetes vagyok.A védőnőnél már voltam párszor,ő mindig.Nekünk állítólag a körzetileg illetékes nőgyógyászhoz is járni kell és terhesgondozáson ad majd pecsétet.Eddig egyszer jutottam el hozzá,a fogadott orvosomnál viszont minden hónapban ott vagyok.

Köszönöm segítséget!



2014. jan. 8. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb dugd az orra alá a kiskönyvedet. Nekem minden alkalommal pecsételt és beleírt a fogadott doki, sztk-s rendelésen egyszer sem voltam.
2014. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a fogadott orvosom pecsételt, a védőnő nem. Viszont nekünk nem kellett járni a körzetileg illetékes nőgyógyászhoz, meg is bolondultam volna, nem ok nélkül választottam magánrendelést. A végén az igazolást a négy pecsétről aztán a kórházban adták oda a zárójelentéssel. Nemrégtől azonban már a védőnők is adhatnak igazolást, legalábbis nekem ezt mondta a védőnőm, csak ők nem tudnak, mert a városunkban még nem kapták meg a védőnők a pecsétet. Szerintem egyébként kérdezd meg a védőnődet.
2014. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem pecsételt a fogadott orvosom, egyszer sem nyitotta ki a kiskönyvet, csak a védőnő használta. Szülés után kaptam a kórházban egy papírt a fogadott orvosomtól, hogy 10-szer részt vettem terhesgondozáson, én azt adtam le. Kérdezz rá a dokidnál, hogy hogy lesz, mert kell az anyasági támogatáshoz.
2014. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nekem eddig a magánorvos nem adott pecsétet (csak a védőnő) de az én orvosomnál a kimondott terhes gondozás a 20-36 hét között van, 5 alkalom. Addig két vizsgálat van, amikor először megyek hozzá és a 12 hetes UH, mindkettőt sima vizsgálatnak veszi. Remélem, hogy a 20. héttől ad majd pecsétet magától is, mert ha nem, akkor kiverem a balhét :)

nekem sem kell sztkba járni amúgy

2014. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia, magándokim nem pecsételt a kiskönyvbe, a védőnő igen. A szülés után a doki viszont igazolást adott, hogy rendszeresen jártam terhesgondozásra. Azt csatoltam a kérelemhez, és elfogadták.
2014. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem a fogadott dokim pecsétel a kiskönyvbe, a védőnő csak adatokat tölt ki.
2014. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is pecsétel a doki.
2014. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor rákérdezek a fogadott dokimnál.

Védőnőt lemondtam meg az elején,de tőle is van 4 pecsétem,ezért kérdeztem(szinte hetente mentem a 6.héttől)

Remélem már a fogadott dokim is ad majd pecsétet,vagy valami igazolást a végén.

A körzetileg illetékes nőgyógyász meg azért kellet,mert kellett valami naplószám az egyik vérvételi beutalóra.Azért eljárok hozzá is,de pecsételni ő sem szokott sűrűn(6 hónapos vagyok,eddig egy orvosi és 4 védőnői pecsétem van)

Azt hiszem sarkamra kell állni kicsit,mert havonta megyek a magán dokimhoz is és a körzetileg kirendelt nőgyógyászhoz is,na meg a házi orvoshoz és csak nem szaporodik...

Köszi a válaszokat,felpontoztam mindenkit!

2014. jan. 8. 19:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindig pecsételt, beleírta az adatokat. Az elején mondta is a védőnő, hogy szóljak rá, hogy kisebb betűkkel írjon, mert nem fog beférni a terhesgondozás vége. :D (Tényleg nem fért be...)
2014. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:-) utolsó,ez aranyos!
2014. jan. 8. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!