Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek fogadott orvosa van,...

Akinek fogadott orvosa van, ad pecsétet a kiskönyvbe vagy nem? A védőnő pecsétje is számít az anyaságinál?

Figyelt kérdés

Az én fogadott dokim nem pecsételt eddig,20 hetes vagyok.A védőnőnél már voltam párszor,ő mindig.Nekünk állítólag a körzetileg illetékes nőgyógyászhoz is járni kell és terhesgondozáson ad majd pecsétet.Eddig egyszer jutottam el hozzá,a fogadott orvosomnál viszont minden hónapban ott vagyok.

Köszönöm segítséget!



2014. jan. 8. 14:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak a védőnő pecsételt, ezt is elfogadják.
2014. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyébként hány pecsétnek kell lennie?Ez hova számít?
2014. jan. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja, hogy mennyire pecsételget. Nekem a védőnő mondta az elején, hogy azért érdemes kérni tőle 4 db pecsétet, mert ha valami történik vele, külföldre költözik vagy a vége felé döntesz úgy, hogy inkább mást választasz, az ambuláns lapokra nem biztos, hogy egy másik orvos kiállítja az anyaságihoz a papírt. A terhes kiskönyv egy hivatalos okirat, az ambuláns lap viszont nem.
2014. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!

4 pecsétnek kell lennie a 9 hónap alatt az egyszer anyasági támogatás miatt.

Nekem is csak azért necces,mert már a 6.hónapban vagyok és eddig a fogadott dokim nem pecsételt(bár nem is mondtam,hogy kellene) és félek,hogy így nagyon szűkösen fog össze jönni,pedig tényleg járok minden hónapban hozzá is és a körzetileg illetékes nőgyógyászhoz is,ezen kívül a háziorvoshoz.

2014. jan. 9. 19:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk most a vèdőnő pecsétje számít, ő mondta! Én nem maganrendelőbe jàrok,hanem sztk-ba, de ugyanahoz a dokihoz, nekem mindig pecsétel és ír is bele ő is.

4 éve még az sztk-ban adták az igazolást az anyaságihoz, most nem tudom,hogy van ez.

Akkor kérj a körzeti nőgyògyásztól pecsétet. A magán nem ad en is úgy tudom....

2014. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó neked is,rákérdezek,mert a fogadott dokimhoz sűrűn megyek(mellesleg ős rendel klinikán is) a körzetileg illetékes nőgyógyászhoz viszont nem kell menni csak 3 havonta,többek között ezért van tőle csak egy pecsétem.Tegnap éppen voltam nála,vittem a legutóbbi eredményeket,vérvételt mindent,kis könyvet is oda adtam,de semmit nem pecsételt bele és ez volt már így máskor is sajnos.
2014. jan. 17. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!