Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » SOTE Genetikára mikor lehet...

SOTE Genetikára mikor lehet időpontot kérni?

Figyelt kérdés
már próbálkozom egy ideje, de csak csörög-csörög, nem veszik fel soha :(
2014. jan. 9. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Kitartás, elég nehéz elérni őket. Elvileg minden nap, egész nap van rendelés, én délután 2-kor végeztem és akkor még voltak bőven utánam. Az a rendszer, hogy a nővérek veszik fel a kismamák adatait és amíg bent van náluk valaki, addig nem válaszolnak a hívásokra:(. Nekem is kb. 10. alkalomra sikerült elérnem őket, volt olyan, amikor egy másik kismamával kapcsolt össze a telefonközpont.
2014. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Banyek...

Köszönöm szépen a biztatást, akkor nem adom fel egykönnyen :)

2014. jan. 9. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:

A szám: 0612660473, a mellék 54250.


Ha nem ezen hívod őket, ezt javaslom, nekem 3 napba telt kinyomozni de akkor egyből felvették :)

2014. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, rajta volt a beutalón a szám, azóta sikerült és 21-én megyek.

Nagyon várom... :D :(

2014. jan. 9. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok én meg 30 án megyek 10:30ra,14+4 hetes kismama :)
2014. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szorítok Neked is, hogy ne legyen Veletek se semmi :)
2014. jan. 15. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 1. sz. Nőgyógyászati Klinikára gondolsz, ugye?

Pénteken lehet időpontot kérni. Nekem egyszer felvették a telefont csütörtökön is, és közölték, hogy hívjam őket péntek délelőtt. Köv. hét keddre kaptam időpontot, és azt követő hét szerdán mentem amniora. (az pedig mindig szerdánként van).

2014. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült még aznap (csütörtökön) elérni őket, tegnap voltam a tanácsadáson és szerencsére minden rendben, nincs további teendőm :)
2014. jan. 22. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!