Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van aki ismeri Dr. Pohl...

Van aki ismeri Dr. Pohl Ákost? (SOTE I) Szeretnék véleményeket kapni Róla. és esetleg azt lehet tudni, hogy mely napokon rendel?

Figyelt kérdés

#Ákos #Pohl
2014. febr. 3. 13:35
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Aktuális még a kérdés? Én nála szültem tavaly decemberben, és terhesgondozásra is hozzá jártam.

Alapos, kedves és nyugodt. Én nagyon bírtam. Még humora is van! Én nagyon kedveltem, csak ajánlani tudom,

Ha jól tudom, most csak keddenként van a klinikán, mert konferenciákra jár.

Érdekel még valami vele kapcsolatban?

2014. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia!Tudtok jelenlegi magánrendelés elérhetőségét Pohl Ákosnak?Kétségbeesve keresem,de nem találom sehol:-(Segítsen valaki,aki tud.Köszönöm
2015. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne az elérhetősége.
2015. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Icuska73 válasza:
Sziasztok ha valakit még érdekel Dr Pohl Ákos rendelése és száma akkor én tudok segíteni!!!
2015. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, hogy írok, de az egyik hozzászólásnál láttam, hogy tudod Dr Pohl Ákos telefonszámát illetve rendelését. Tudnál nekem segíteni ebben?

Noémi

2015. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

A neten nagyon jókat írnak róla. Én is most gondolkodom, hogy elmegyek hozzá. Sikerült bejelentkezni?

A Szent Imrében azt mondták, hogy nem dolgozik a szakrendelőben, a magánrendelésén kell keresni: [link]

Én is várom a véleményeket :)

2016. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
jó fej,kedves, bár kérdezgetni kell, mert magától nem mond sokat (mondjuk többnyire az összes orvosra jellemző ez).
2016. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valaki tudna esetleg infot irni rola privatban h hol rendel most maganorvoskent? Elso gyermekem Nala szultem es most ismet terhes vok, most szeretnenk felkerni de semmit nem tudok.
2016. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!


A Szent Imrében szeretnék szülni és rengeteget nyomoztam, hogy vajon jelenleg kik dolgozhatnak ott, mert a kórház oldala enyhén szólva nem naprakész.

Jelentem 2017 végén Dr. Pohl Ákos ott vezet szüléseket, magánrendelése a Nyugatinál van szerdánként. Én még csak egyszer voltam nála, de akkor egy szimpatikus, jó humorú, közvetlen és nagyon figyelmes orvost ismertem meg a személyében.

2017. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!