Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magán orvosom van de nem...

Magán orvosom van de nem vagyok elégedett, váltsak sztk-ra? (8. ker. Auróra)

Figyelt kérdés
Igazából minden fontos vizsgálaton túl vagyok, még a 24.heti vércukor tesztelés lesz szoval csak a rutin vizsgálatok amit úgy gondolom sztkban is meg tudok csináltatni! Elégedetlen vagyok mivel időpontra megyek de sokat kell várnom,az egész vizsgálat 5 perc (ez nem is gond de szerintem ha fizetek több figyelem járna, sokszor elfelejtem amit kérdezni szeretnék annyira gyorsak a dolgok) elég barátságtalan a doki tehát olyanért fizetek ami nem különbözik a kerületi nögyogyászattol! Azért is gondolkodom ebben mert ugye jár az ingyenes ellátás a tb által és amit orvosra költenék azt a babára fordithatnám, szoval a kérdésem mit gondoltok sztk vagy inkább masik magán doki? Volt valaki hasonló helyzetben?

2014. márc. 14. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom nekem ennél többet ér a szavam. Miért nem előbb jutott eszedbe?
2014. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint mire gondolsz? Szülésre még nem kértem fel nem is szándékozom! Igazából vannak még dolgok ami miatt váltanék, csak nem tudom hogy mi lenne a jobb!
2014. márc. 14. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztk.
2014. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha többet nem mennék magánorvoshoz. Igaz több gyerekem sem lesz. De ha lenne, nem mennék.
2014. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztk.


Velem az utóbbi időben kifejezetten rendesek.

2014. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem nála akarsz szülni, sztk. Debrecenben pl. nagyon profi ellátás van, az enyém kimondottan egy humorzsák volt amellett, hogy sokat tapasztalt, idősebb doki.

Ha sztk nem tetszik, még mindig mehetsz másik magándokihoz.

2014. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!