Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki használ, használt biztonsá...

Aki használ, használt biztonságiöv terelöt autoban mikor kezdte? Milyet használ? Hol vette, mennyiért? Mennyire elégedett?

Figyelt kérdés
Hasznos tippeket várok.

2014. jan. 24. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elkezdtem használni, ahogy kiderült a terhesség. Besafe márkájú övterelőm volt, kb. 8000 Ft-ért vettem 2 éve egy bababoltban (nem írok boltnevet, mert nem hálózat). Elégedett voltam vele.
2014. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
besafe-et használtam szinte az elejétől. Vaterán vettem használtan, maximálisan elégedett voltam vele
2014. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Én is vettem a terhesség elején, besafe márkájút, használtan már nem emlékszem hogy mennyiért.

Nem szerettem, akárhogy próbáltam megszokni, nagyon utáltam, kényelmetlen volt és egyáltalán nem hasznos számomra, pedig erőltettem, de végül nem használtam, így a második és harmadik terhességnél már meg sem volt, továbbadtam.

2014. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
15 hetes voltam amikor a koleganom nekem ajandekozta az ovet mert neki mar nem kellett. Ugyancsak besafe volt a markaja. En is meg voltam vele elegedve. Aztan en is tovabbajandekoztam hasonloan egy koleganonknek. O is elegedett volt.
2014. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teszveszen vettem nem tudom a nevet,de ugy nezett mi mint a Besafe. Meg voltam vele elegedve, az elso trimeszter vegen vettem. Ha jol emlekszem 3500Ft volt.(5eve)
2014. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elso terhessegemnel az elejetol kezdve joforman, nekem inkabb a terhesseg elejen volt hasznos. Masodiknal, hm, 38 hetesen csak, de addig nem is zavart, amugyis a hasam alatt ment el az ov. Azert valamennyivel most kenyelmesebb talan, viszont en nehezen pattintom be, szoval ilyen nagy hassal tokolok vele rendesen.

Besafe szinten, en kolcson kaptam mindketszer, nem vettem.

2014. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szia, én ilyet vettem, kb. a 8 héttől használom, mert nekem az öv nagyon nyomta az amúgy is felpuffadt hasamat, és nekem nagyon jó szolgálatot tett/tesz. Én bátran merem ajánlani.

33 hkm

2014. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
10. héttől használtam, szintén BeSafe. Nekem nagyon nyomta a hasamat az öv, nem tudom, miért volt kényelmetlen, mert pocakom még nem volt. Övterelővel sokkal jobb volt.
2014. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Ez a Besafe elég jól néz ki, és azt hiszem egy barátnőmnél is ilyet láttam, majd utána nézek a neten hol, menniyért tudnám beszrezni.

A másik, a Touragos valahogy fura, hogy olyan mélyen van, de majd lehet Brendonban megnézem élőben is. Árban jobban hangzik.

2014. jan. 24. 19:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Banna komfortom van, magyar termék.

[link]

20-on valahányadik héten vettem, és maximálisan ajánlom. Az elején még nem érzi az ember a hasznosságát, de most, hogy már a terhesség vége felé óriási a hasam, nagyon nyomna az öv, ha a hasamon vezetne át, arról nem is beszélve, hogy ha ne adj Isten galiba lenne, a babát nyomná meg durván.

Ez a comboknál vezeti el az övet, a has szabadon marad.

Nagyon kényelmes, nagyon biztonságos.

Csak ajánlani tudom.

2014. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!