Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Orvost váltsak? Mit tennétek?

Orvost váltsak? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ajánlottak egy dokit, így a terhességem kezdete óta hozzá járok. 2x voltam nála, illetve egyszer uhn. Az a problémám, hogy leráz. Utóbbi alkalommal pont egy hete 3 percet töltöttem nála, ebben benne volt a vizsgálat is. Első ottlétemkor sem igazán figyelt arra amit kérdezett, most sem. 3x1 mg irt fel, most kérdezte mit szedek, mondtam, hogy azt. Erre kijelentette, hogy nem kell túlzásba vinni, elég 1x szedni. Megkérdezte, van e valami gondom, mondtam, hogy keményedni szokott a hasam, erre azt mondta, az nem baj. Azt is kérdezte, érzem e a babát, mondom igen kb. 2 hete. Erre pedig kinevetett, hogy az nem lehet és csak beképzelem, 13 hetes magzatot nem érezhetek. Második terhességem, tudom milyen egy terhesség. Uht csak a kötelezőt végzi bent a kórházban. Az a baj, hogy itt csak 2 doki van, nem jól venné ki magát, ha átmennék a másikhoz, főképp, hogy ez osztályvezető és uh-s doki is. Egy másik településre tudnék menni, ahova jobb a közlekedés, de a kórház egy putri. Mit tegyek? Úgy érzem feleslegesen fizetek. 17 hetes kismama
2014. jan. 16. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem: Ha a kötelező vizsgálatokat bent végzi a kórházban akkor minek jársz magánrendelésre? Ha két doki van csak, akkor a terhesgondozáson könnyen be tudod lőni ki rendel, és mész csak a sima rendelésre. Szülés után ha úgy érzed majd adsz pénzt, de addig ebben az esetben szerintem tök felesleges.

Másik településre biztos ne menj, főleg ha a kórház sem jó.

2014. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak uh van a kórházban, vizsgálni magán vizsgál. Sztk alapon nem akarok járni semmiképp sehol. Első babámat az utóbb említett alacsony színvonalú kórházban szültem fogadott nélkül.
2014. jan. 16. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen határozott elképzelésed van akkor, akkor felesleges kiírnod a kérdést.
2014. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lépnék a helyedben, és nem érdekelne ki mit mond.Nekem nem lenne a helyedben bizalmam egy ilyen dokihoz. Az, hogy néha rohan egy doki és hamar végez az oké, csak hogy itt nálad, a leírásod alapján: nem törődöm, nem érdekli mi van veled, tucatként kezel.
2014. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aki ennyire nem ért hozzá nem értem miért lehet orvos. keress fel sürgősen egy másikat...
2014. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer fizetsz neki a magánrendelésen, akkor igenis figyeljen rád és lásson el rendesen, és főleg ne nevessen ki. A helyedbe a lehető leggyorsabban mennék máshoz. Fizetsz valamiért, akkor had kapj már olyan ellátást, amilyet amúgy is kapnod kéne fizetés nélkül is. Ahogy előttem írta valaki, lehet olyan, hogy egyszer siet valaki és úgymond leráz, de hogy mindig ilyen hanyag legyen és ne tudja, hogy pár hete mit és hogyan írt fel neked, az nem normális dolog. Válts a saját és a baba érdekében.
2014. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!