Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Felvázolnátok nekem, mit és...

Felvázolnátok nekem, mit és hogyan mondanátok köszönéstől kezdve?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok ma, holnap szeretnék dokihoz menni. Egy másik kórházba jártam eddig de az ottani orvossal nem voltam megelégedve, tojt a fejemre. Utoljára februárban vizsgált, márciusban voltam uh-n. Most egy másik kórházba egy másik orvoshoz akarok menni, de nála még sosem voltam. Sorszám van nála nem bejelentkezés. Bemegyek, köszönök eddig stimm. Tovább? Bocsi a buta kérdésért, de egyáltalán nem vagyok a beszédek embere és ilyen szituációban sem voltam még.
2014. ápr. 4. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont így, ahogy leírtad. "Hello doki, xy vagyok, 28hetes terhes, azért jöttem, mert...stb." Ne parázz, nem esz meg. Megfogalmaztad te ezt már, csak ki kell mondani! :)
2014. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szió!


Nem kell szégyenlősködni, egyszerűen és nyugodtan mond meg neki, hogy hozzá szeretnél járni. Vagy ha meg szeretnéd fogadni akkor azt.

Elhiszem, hogy nem voltál megelégedve, nagyon sok doki "nincs helyén" de ne szólj semmit az új dokinak, hogy te nem voltál megelégedve az utóbbi dokival.

Lépni kell és kész, most a legfontosabb te és a baba semmi más.

Gratulálok és jó babavárást!


27 hkm

2014. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeritnem nem egyedi eset vagy :) nyugi más is vált orvost, ismerek én is ilyet, nagyjából ő is ilyentájt váltott.

Bemész köszönsz :) és elmondod, hogy a másik orvossal nem voltál megelégedve, nem tudtatok jól együttműködni, még talán időben vagy hogy váltsál másikra és őt szeretnéd felkérni a szülés levezetésére és hozzá járnál a továbbiakban terhesgondozásra. Sok jót hallottál a Doktorúrról, valaki ajánlotta stb. Ilyesmiket mondanék, bár nem tudom hogy kerülsz hozzá, gondolom ajánlották, ezért írta úgy a szöveget :)

Én sem voltam ilyen helyzetbe, szerencsére én mindjárt olyanhoz kerülem aki szimpatikus volt és jót is hallottam róla, de én mondom ezeket mondanám.

2014. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2014. ápr. 4. 09:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!