Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Egri kismamák! Szült valaki...

Egri kismamák! Szült valaki dr Virág Lászlónál? Mik a vélemények róla a terhesgondozással és szüléssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Orvosváltáson gondolkodunk, 25.héten járok. Eddig magánba jártunk, most gondolkodunk, h hozzá járjunk sztk-ba és szülésre fogadjuk fel.

#Eger #Dr Virág László
2014. máj. 7. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Idősebb korosztalyhoz tartozik, tapasztalt, a betegeivel kedves.

Én ajánlom Neked!

2014. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Te nála szültél? Nem tudod, hogy a szülésre oda szokott érni időben?
2014. máj. 9. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem nála szültem, de nagyon jól ismerem :)

Az a minimum, hogy odaér a szülésre szerintem.

Vagy ezt miért feltételezed hogy nem?

2014. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Mert annyi mindent hallani a nőgyógyász orvosokról. Első terhességem, így nincsenek tapasztalataim egyik orvossal sem,csak amiket itt fórumokon írnak más kismamák, és legtöbbször ezt szokták problémaként említeni. Róla nem olvastam se jót, se rosszat. Eddig mindig kedves volt velünk az sztk-ban,azért gondoltunk rá.
2014. máj. 11. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze teljese megértelek. Én csak azt tudom mondani, hogy nem mindig a legfelkapotabb aktuális nőgyógyász a " legjobb" választás! Írtad, hogy magánba is jársz, kihez megmondod?

De akkor miért kell járnod az sztk ba is? Ezt nem értem!

Úgy dönstél ahogy szokták mondani a szíved diktálja.

De az tuti, hogy Virág dr. már több ezer szülést levezetett, tehát tapasztalata van.

A szülésről pedig annyit, hogy tudomásom szerint egyik nőgyógyasz sincsott veled végig, mivel úgymond " felesleges". Nem ül veled ott a kisszéken. :-)

Ajánlom szülésznőt is! Fogadj!

A kitolási szakaszban és természetesen a varrásnál van jelen! És ha isten ments szülés közben komplikáció van.

2014. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért kell járnom sztk-ba,mert a nődokim a magánban nem ad beutalót, így a várandós ambulancián kel kérnem , így az eredmények is oda érkeznek. Ultrahangot sem csinál a magánban, hozzá csak az eredményeket kell vinnem. Így ismertem meg Virág doktort, mert az ambulancián hozzá járok. Te honnan ismered, mert írtad h nagyon jól ismered. :)
2014. máj. 12. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!