Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Afp? AFP-terhes:23.10 MOM:0.69...

Afp? AFP-terhes:23.10 MOM:0.69 korr Mom:0.69 Mire számíthatok? Milyen vizsgálatokra? Hétfőn megyek orvoshoz.

Figyelt kérdés
Még talán annyi hogy amikor a vért vették a mensi szerint 15+6 napos voltam. Az ultrahang szerint nagyobb a baba és ezért küldtek így. Mert hogy akkor az ultrahang szerint 16+6 napos a baba. Hát nem tudom.
2014. máj. 31. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem 0,6 lett az AFP-m, most pènteken lett meg az eredmèny. Sírva hìvtam a dokim, de megnyugtatott, h nincs baj mert 0,4-2 között jó. Mondjuk én csináltattam kombinált tesztet és annak az eredménye teljesen negatív és azt mondta a doki hogy a kombinált teszt az fontosabb és pontosabb mint az AFP. Ne idegeskedj hiába az AFP amúgy is megszüntették mától.
2014. jún. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De a papírom szerint 0,7 től jó az eredmény. Hát olyan kombinált tesztet nem csináltak. Remélem minden rendben lesz.
2014. jún. 1. 08:41
 3/20 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinàl?
2014. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Megismételte az Afpt. És adott egy telefonszámot hogy menjek pestre genetikára. Kérdeztem tőle hogy esetleg egy ultrahang nem lenne jó. Mert hogy biztos hogy nem jókor lett levéve az első afp. Azt mondta majd ott csinálnak azt is.
2014. jún. 2. 17:42
 5/20 anonim ***** válasza:
Na erre nem számítottam. Nekem a dokim azt mondta nincs gàz, pedig kevesebb az èrtèkem, de nem küldött sehovà. Èn kedden ès szerdán megyek dokihoz, kíváncsi leszek. Remélem nem ijesztett meg nagyon. Pesten hovà kell menned? Hàny èves vagy?
2014. jún. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik ezt is orvosa válogatja. Nekem 0,54 lett, kétszer is. Kombinált tesztem negatív lett, az orvos nem küldött sehova, és azóta is megjegyzi minden alkalommal, hogy nem lát semmi rendellenességet. Ahova az orvos küldött, ott valószínűleg csak egy nagyobb felbontású ultrahangot fognak csinálni, szóval ne aggódj! Egyébként hova küldött?
2014. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A baros utcába küldtek. Ultrahangra meg magzatvíz vételre ha úgy gondolják. De holnap elmegyek a régi orvosomhoz. Ő most Székesfehérváron van. Meglátjuk ő mit mond. Aztán ha megvan a második eredmény és ha az se jó akkor kérek időpontot pestre. 32 éves vagyok. A 3.-dik babám. Az első kettővel nem volt ilyen gondom.
2014. jún. 3. 13:58
 8/20 A kérdező kommentje:

A második AFP eredményét ma megnézte egy ápoló ismerősöm és az jó lett. Terhes MOM.:28,30 MOM.:0,79 korr Mom.:0,79

Voltam ma a dokinál. Minden a legnagyobb rendben van. Most 17+6 napos a baba és ami még hihetetlen hogy 2 fiú után most kislányt látott. El se hiszem.

2014. jún. 4. 14:23
 9/20 anonim ***** válasza:
1-es vok. Gratulàlok! Nekem 2 fiú utàn ismèt fiù. :-) Én november 7-re vagyok kiírva, te?
2014. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én November 8- ra. Gratulálok a babához. A lényeg hogy egészséges legyen. Nekem most ruhatárat kell cserélnem mert mindenünk fiús.
2014. jún. 4. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!