Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatokra kell...

Milyen vizsgálatokra kell menni terhesség alatt? Milyen osztályokra kell beutaló? Én csak a vérvételre kaptam

Figyelt kérdés
Keddre mindegyiken meg kéne jelenem mert akkor megyek nőgyógyászhoz. Jánosba mennek, egyébként a sote1-en szülök, az afp-t hol csinálják meg?
2012. febr. 16. 15:03
 1/2 sumergo ***** válasza:
Nyugi, semmilyen vizsgálatra nem kell magadtól menni. Majd az orvos, védőnő adja a beutalókat, ahová menned kell. A védőnőd a helyi szokásokkal kapcsolatosan tud neked mindenben segíteni, pl: afp is.
2012. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő adta a beutalót a vérvételre és a vércsoport meghatározásra, illetve mondta, hogy kérjek a háziorvostól beutalót a belgyógyászatra. Vérvételen pedig felhívták a figyelmem, hogy az afp-re majd csak a nőgyógyász adhat beutalót (a védőnőm ezt is kérte volna az első vérvételkor).
2012. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!