Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák! Szeretnék érdeklődni...

Kismamák! Szeretnék érdeklődni nőgyógyász után Győrbe. Ki kihez járt? Az akinek nem volt fogadott orvosa s nem magánúton ment az mennyit adott, mikor meglett a baba?

Figyelt kérdés
Én kinél voltam az nem vállal szülést csak maszekba dolgozik s ezért van a váltás oka. Körzet szerint STUMER JÁNOS tartoznék, de nem ismerem. Valaki valamit róla? köszönöm a segítséget. 15 hetes kismama.
2014. jún. 22. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajanlom a Likár Zsoltot. Korrekt es nagyon okos orvos. Jo uh gépe van a rendelőjében. Segítőkész. 8-10 ezer ft egy alkalom. Havonta kell menni. Szulesre nincs fix összeg. Ismerősöm 40et adott neki.
2014. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Strummer dr az egyik legjobb győrben èn nala szerettem szülni de nem vàllal mar decemberre sokan vannnak nala de en is hozza tartozom korzetileg jarhatnek hozza de mindenkepp sajat orvost szerettem volna nekem dr horvath zoltan az orvosom szinten fiatal nagyon jo orvos en nala fogok szulni!Tobb ismerosom is szult nala csak ajanlani tudom!te mikorra vagy kiirva?
2014. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja most latom nem szeretnel sajat orvost a korzeti strummer tehat igy is azt mondom nagyon jo orvos es nagyon rendes ha hozza jarsz nem banod meg!ha meg szerencses vagy szulesnel kifogod,amugy sokat nem szamit ki van bent jo persze vannak marha orvosok de a szulesznő tobbet ér ő segít mindenben!
2014. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 ik válaszoló.november végére,vagyok kiírva.ha rendes s szerencsém lesz nála fogok szülni ügyeletbe.így,hogy nem fogadok dokit mennyit adjak majd neki?azzért valamit illik.
2014. jún. 26. 06:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamit azert én is adnék úgy is, főleg ha rendes lesz szerintem az atlag 40korul ad..
2014. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint en vagyok:)dee ha meg olyat fogsz ki akihez nem vegig jartal meg vmivel kevesebbet adsz az is jo..igazabol a normális orvos ugy se varja el!
2014. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!