Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ebbe beleköthetnek? Gondolhatj...

Ebbe beleköthetnek? Gondolhatják úgy, hogy nem lesz jó helyen a baba?

Figyelt kérdés

Védőnőm tud róla, hogy egy közeli hozzátartozóm drogfüggő, alkoholista, börtönviselt.

Erről én nem tehetek, ő nem lakik velünk, felületesen tartom vele a kapcsolatot, ritkán látom, ide be nem engedem a lakásba. Ilyenbe "beleköthetnek"?

Itthon rendezett körülmények vannak, párommal nincs káros szenvedélyünk, nyugodt, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, szeretjük egymást.


2014. jún. 26. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem nyomozzák le a teljes rokonságot. A gyerek szülei a fontosak, a lakhatási körülmények, abból is csak a vezetékes víz, áram, fűtés, meg hogy jut-e neki elég hely. Senkit nem érdekel, hogy a rokonságban van fekete folt. Majdnem mindenkiében van.
2014. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2014. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem szólhatnak érte de nem is kell reklámozni.Nyugi ha nálatok minden ok akkor nem szólnak nem lesz gond.Ez olyan mint az alkesz szomszéd azért nem a családot büntetik..
2014. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért aggódom, mert tudnak róla már, arról is milyen volt régen a gyerekkorom stb......de mi normálisan élünk. A családtagjaimat meg nem tudom megváltoztatni.
2014. jún. 26. 10:31
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Így van nem tudod és ezt ők is tudják. Veled él a baba nem velük szóval nyugi.
2014. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Titeket néz, és azt, hogy hol éltek, milyenek a körülmények, és nem azt, hogy milyen a rokonság. Az már nem az ő hatásköre.


Tegnap gondolom te kérdezted épp ugyanezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Nyugi, ha ti jól megvagytok, minden szép és minden jó, akkor nem lesz gond!


Miért idegeskedsz ennyire?

Van valami, amit eltitkolsz? Van félnivalód mégiscsak vele kapcsolatban?


Ha nem jár hozzátok, felületes a kapcsolat, és úgy ismered őt, hogy nem agresszív, nem száll rátok, akkor mi a baj?

2014. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te mar feltetted ezt a kerdest tegnap is, es csomoan valaszoltak...Nem ertem, miert kell ugyanazt megkerdezni megint, ha mar kaptal velemenyeket...
2014. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem, ez nem az NCIS. Egy nagy 3D hologram-kivetítő sincs az irodájában, ahol kézzel tudja áthúzni a dolgokat egyik mappából a másikba...:)) Meg nagyítani a képeket, amiket a kollégái csináltak fekete autókból az éppen kocsma előtt hányó családtagotokról:D


nyugodj meg!:)


27N

2014. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, én írtam ki. Igen, félek, mert akinek meséltem, rámijesztett, hogy ilyeneket minek mondok el. Mondtam neki, hogy mert terhesség elején előjöttek a régi bántások, amiken átmentem és a védőnővel azóta sokat beszélgetünk ezekről, visszavezette a gyerekkorra ezeket a szorongásokat. És kérdezget a családról, testvéreimről, ők milyen életet élnek, én meg bizalmasan elmondtam neki mindent, meg se fordult ott a fejemben, hogy nem kéne. Örültem, hogy vele őszintén beszélhetek. De ismerősöm szerint ezt rosszul tettem, meg hogy biztos rossz szándéka van stb..... én meg jól megijedtem, de köszönöm a válaszokat, jól esik ezt olvasni :)
2014. jún. 26. 10:42
 10/15 A kérdező kommentje:
Felületesen tartottam vele a kapcsolatot, mikor kijött, próbáltam segíteni neki, de terhesség óta nem, mivel nem változik. Védőnő is kérdezte, mondtam hogy felületes a kapcsolattartás. Mondtam, hogy terhesen azonban nekem erre nincs szükségem.
2014. jún. 26. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!