Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A nőgyógyász melletti asziszte...

A nőgyógyász melletti aszisztensre is vonatkozik a titoktartási kötelezettség vagy csak az orvosra?

Figyelt kérdés

Anyukám barátnője a nőgyógyász aszisztense aki elég pletykás. Ahol lakok csak egy nőgyógyász van így muszáj oda mennem, de még nem szeretnénk elmondani senkinek, hogy terhes vagyok

6 hkm



2014. júl. 3. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki fog derülni, mert nem fogja befogni a száját. Tapasztalat. Ez van, sajnos. Vagy másik helyre mész, vagy beletörődsz.
2014. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

szerinted?

mi értelme az orvosnak kussolni, ha valaki más elpofáz mindent?

2014. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja, és az más kérdés, hogy a kötelezettség ellenére pofázik-e vagy sem...

a kötelezettség attól még él és perelhetsz is miatta adott esetben.. kérdés, hogy van-e értelme...

#2 voltam...

2014. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen rá is vonatkozik.

Bár abban kicsit kételkedem, hogy egyetlen egy nőgyógyász lenne a környéketeken. De mindegy. Ha csak a terhesség megállapítása miatt mennél (ill., hogy tényleg az vagy-e), menj el az sztk-ba. Utána már úgyis csak 12. hét után kellene menni, akkor meg már gondolom úgyis elmondjátok.

2014. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosban lakok ahol az egyetlen nőgyógyász az sztkban van. :/
2014. júl. 3. 16:47
 6/8 A kérdező kommentje:
És eddig is odajártam és meg is vagyok vele elégedve ezért nem akarok máshová menni.
2014. júl. 3. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szólj az asszisztensnek külön, hangosan, szemtől-szembe, hogy szeretnéd, ha anyukád nem tudná, mert megvárjátok a 12. hetet a bejelentéssel. Ha nem szólsz, szerintem simán elmondja, de nem úgy, hogy "te, Mancikám, képzeld, a lányod terhes", hanem úgy, hogy "annyira örülök nektek Mancikám, milyen érzés, hogy nagymama leszel", aztán majd úgy tesz, mint aki meglepődik, hogy jahhh, még nem is tudtadd.... hopppá, bocsánat.


Szóval, ha el akarod kerülni a kellemetlenségeket, mondd ki hangosan és nyíltan, hogy még titok!

2014. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az asszisztensre is vonatkozik ugyan úgy, mint az orvosra! Olyan nincs, hogy kipletyjalja csak úgy, mert ez az állása a kerülhet! Jogszabály van az adatvedelemre! Erre enlekeztetheted, ha ez így neked jó, hogy számítasz a diszkreciojara. Pont ebben a szakmában kell ezt nagyon betartani, plane ga ismerosrol van szo.
2014. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!