Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lehet ilyet? Mehetek a kórházb...

Lehet ilyet? Mehetek a kórházba is?

Figyelt kérdés
9 hetes aggodalmas kismami (első baby) vagyok,és eddig csak magán dokihoz voltam (hétfőn is oda megyek),de ő csak olyan 4hetente hív vissza.Ezt a 4hetet elég idegesen töltöm hogy minden rendben van-e,ezért arra lennék kíváncsi hogy lehet-e menni ezalatt a kórházba is vizsgálatra,hogy ne fizessek 20-30e-t havonta magánba!
2014. júl. 17. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Te akkor itt Angliában meghülyülnél :D

Először 12 hetesen foglalkoznak először a kismamaval, aztán 20 hetesen, ezeken kívül max néha vérnyomás mérés es vizelet minta :)

Bocsi hogy választ nem tudok adni, de nyugi, minden rendben van/ lesz a picurkaddal :) jo baba varast!!

2014. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Problémamentes terhességnél mindenkit 4 hetente hívnak vissza, kivétel csak az utolsó hónap, akkor gyakrabban (+a CTG).

Fölösleges ennél több vizsgálat, uh, ha a leletek nem indokolják.

2014. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kulfoldon lakunk, elso UH, az 11 hetesen volt nekem. Azutan is ,csak 5-6 hetente kellett menjek orvoshoz. Az egesz terhessegem alatt max 5 ultrahangom volt. Az orvos szerint ez normalis,ha problemamentes terhessegrol van szo.

37.het utan mentem hetente.Majd 39 hetesen megcsaszarolt.

En is magandokihoz jartam.

Egeszseges 3 honapos fiam van.

Boldog babavarast

2014. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek kellene szerinted gyakrabban járni? :)
2014. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az orvosoddal ha össze találkozol mit mondasz neki?!
2014. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Így gondolatban is kellemetlennek tartanám ha összefutnék vele ,de a babám egészsége fontosabb ,de ahogy írtam első babánk és vártunk rá majd egy évet hogy sikerüljön ,valószínű hogy túl parázom de ........
2014. júl. 17. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is első babám, 8 hetes 2 napos vagyok.

Mi több, mint 2 évet vártunk rá. Eszembe sem jutna a saját dokimon kívül, még a kórházba is járni. Teljesen felesleges. Attól, hogy pl. 2 hetente ultrahangoznak, még ugyanúgy lehet probléma. Inkább nyugodj meg, mert ezzel az aggósással csak ártasz magadnak. :)

Egyébként én az UH-k előtt izgulok nagyon, holnap is megyünk. :)

2014. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első babával is magánba jártam 4 hetente hivott.Ha esetleg sztk-ba kellett mennem akkor is csak a saját dokimhoz.


Most várjuk a 2. babánkat,most is csak magánba megyek ha tehetem.2x voltam már a kórházban vizsgálaton ebből 1x ügyeleten,utána pár nappal meg a saját dokimnál.

Szerintem felesleges gyakrabban,mint 4 hetente ha nincs gond a terhességgel.Mondom ezt úgy hogy nekem gond van és 8 hetes létemre már 4x voltam orvosnál,legközelebb meg 3 hét mulva kell mennem.

2014. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én magándokim 2hetente vagy hetente hív vissza az első 12 hétben. Elsőnél is így volt, másodiknál is. 11hetes vagyok, eddig 4uh-t csinált, és ma is kellett mennem hozzá. Ja és nem kér mindig pénzt, szóval nem amiatt csinálja! Alkalmanént amúgy egy 10-es. Nekem azért kell ilyen sűrűn menni, mert kisebbek a méretek ( később fogant) és így én is és Ő is nyugodtabb. Amúgy szerintem kellemetlen, ha összetalálkozol vele. Hívd fel, hogy szívesen vennéd, ha sűrűbben mehetnél. Mi tavaly 2x voltunk 4d-n, ahol kértünk vizsgálatot is, így az is megnyugtatott minket. A dokim is tudott róla, és semmi problémája nem volt vele.
2014. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!