Margit84 kérdése:

Védőnőhöz járni?

Figyelt kérdés
Alaphelyzetben nincs gondom a hölggyel, csak mindig olyan időpontot tud adni, ami munkaidő. Eddig voltam nála egyszer, egyszer ő volt nálam, és egy hét múlva én megyek hozzá. De már megint csak 10:15-re mert 8-10-ig csecsemő akármi van... Van rá szerintetek lehetőség, hogy egyátalán ne menjek hozzá, vagy hogy oldjam meg? 34-35. hétig szeretnék dolgozni ha úgy alakul, nekem munkaidőben nem fér bele. Az összes többit tudom intézni munkaidőn kívül, csak ezt nem... Ti mit tennétek?
2014. júl. 29. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, ha kedves, értelmes, szerintem biztos meg lehet beszélni vele Igazán hátrány valóban nem ér. Lehet, hogy a reggeli időpontot is meg tudod beszélni vele. Ha gond van, akkor gondolom úgyis elérhető. A mi védőnőnk is inkább a problémás családokra van kiélezve.

Sok sikert, és jó babavárást.

2014. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Védőnőhöz minek ilyen sűrűn járni? Szerencsére nekem azt mondta legközelebb ráérek egy hónap múlva menni. Nőgyógyászhoz sűrűbben járok, ő ír a kiskönyvbe is, de direkt rákérdeztem nála multkor hogy mi a helyzet ezekkel a pecsétekkel, mert a védőnő már első alkalommal az idegeimre ment ezzel.... és mondta a doki hogy nem arra fogom kapni az anyaságit, hanem amit a kórház kiállít szülés után. Szóval ha nem a védőnőtől kapod a beutalókat akkor én a helyedben megmondanám neki őszintén hogy nem fér bele neked ez így.
2014. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!