Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit tegyek, ha nem választok...

Mit tegyek, ha nem választok orvost?

Figyelt kérdés

Sziasztok! most már 23 hetes kismama vagyok. Kb egy hónapja próbálok orvost vagy szülésznőt szerezni, de sajnos senki nem vállal. Teljesen komplikáció mentes terhességem van, a baba is egészséges. Az eddigi vizsgálataim megvannak.


(Állandó nőgyógyászom sosem volt, korábban mindig az aktuális rendelő orvos vizsgált.)


A terhességi vizsgálatokra aztán végig ugyan ahhoz a dokihoz mentem vissza, ő utalt be mindenre. De mikor megkérdeztem tőle, lenne-e az orvosom, azt mondta túlságosan tele van már. Azóta beszéltem egy rakat orvossal, egymást ajánlgatták... (a kedvencem a múlt heti időpontos orvoslátogatás lett volna, mikor felhívott a doki, hogy szül az egyik páciense és inkább mondana egy másik nevet)


Nem vagyok erőszakos, ha nem, akkor nem.

De ebben az esetben (mivel a János körzetéhez tartozom - vidéki vagyok, de nem leprás!!!! :S) bejelentkezhetek egyszerűen a terhes ambulanciára orvos nélkül?

Tanácstalan vagyok. Megoldható orvos/szülésznő nélkül?


Timi,23h



2014. okt. 9. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

" (a kedvencem a múlt heti időpontos orvoslátogatás lett volna, mikor felhívott a doki, hogy szül az egyik páciense és inkább mondana egy másik nevet) "


Nezd, ez teljesen normalis, lelkiismeretes doki. Igen mokas lenne, ha egy ismeretlen miatt otthagyna az epp szulo beteget....

Amugy meg valasztott orvos nelkul is lehet szulni. 12-16. het utan mar nem nagyon szokott orvos uj beteget vallalni

2014. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

holnap megyek rendelési időben. csak jobb lett volna, ha van egy állandó dokim.

szerencsére 1 kezemen meg tudom számolni, életem során hányszor kellett orvoshoz mennem... általában pánikrohamot kapok a kórházakban, orvosok közelében.


Azzal nincs baj, ha lelkiismeretes az orvos, de vevő lettem volna egy másik időpontra is. És az, hogy a doki, a vizsgált hetekig, átadott másnak, aki még csak nem is válaszolt a megkeresésre. És akkor még én fizessek nekik?


Egy orvos nem vett eddig semmibe. Aki a vesémmel műtött. Fiatal, SOTE-s. A mai napig csak jókat hallok róla.

Lehet, jobb is lesz orvos nélkül. :) nem bántom őket, sok dolguk van így is.

2014. okt. 9. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!