Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mi van ha nem...

Kismamák! Mi van ha nem választok magamnak orvost?

Figyelt kérdés
Járok egyhez, de még nem volt szó róla hogy legyen-e az orvosom, vagy sem! Mi a jobb ha van vagy ha nincs? Akinek nincs az is fog pénzt adni annak a dokinak aki épp ügyel? Vagy hogy van ez? Segítsetek!!! Köszi

2012. okt. 11. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de előre tudtam, hogy komplikált terhességem lesz egy megelőző nőgyógyászati műtét miatt. Kolléganőmnek nem volt, gyönyörű, háborítatlan szülése volt kétszer is. Ráadásul egy rakás pénzt megspórolt. Ha választasz akkor inkább szülésznőt válassz! Olcsóbb is, és ő legalább végig veled van, a doki csak a szülésre megy be.
2012. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akkor az ügyeletesnél szülsz. Ha meg tényleg elégedett vagy vele, akkor üveg bor-10-20ezret szoktak adni utána vagy semmit.

Előre nem lehet tudni, hogy könnyű vagy nehéz szülésed lesz, de a dokinak az a dolga, hogy ellásson téged, azért van ott.

2012. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem nem lenne gond, én se fogadnék. Ha nincs olyan doki a kórházban akivel egyáltalán nem szeretnél szülni, és nincs semmi gond, akkor nyugodtan szülhetsz ügyeletesnél, megspórolsz egy rakás pénzt!
2012. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem választasz dokit, akkor ügyeletesnél fogsz szülni. Hogy melyik a jobb, nem tudom, kinek mi. Nekem nem volt, mert a terhességem szerencsére probléma mentes volt, és nem tartottam szükségét annak, hogy fizessek egy orvost, aki épp csak a szülésre kocog be. Nem bántam meg, sőt kellemesen csalódtam, minden rendben ment, az ügyeletes orvos nagyon rendes volt. Ügyeletesnek nem kell pénzt adni, de ha nagyon elégedett vagy, akkor esetleg adhatsz egy keveset.
2012. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mivel probléma mentes a terhességem nem fogadok dokit, azt a pénzt amit neki adnék inkább költöm majd a kislányomra. természetesen, ha időközben bármi komplikáció lép fel (még a terhesség során) felkérem az orvost akihez most járok, de nem hiszem, hogy lesz bármi- remélhetőleg. jelen pillanatban sajnos nem állunk úgy anyagilag sem, hogy fogadni tudjak, de szerencsére ez csak egy átmeneti időszak. (most vettünk új kocsit, és kb akkora lesz kifizetve, mikor a baba meg fog születni)
2012. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! :)))
2012. okt. 11. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem fogadtam dokit, de szerencsém volt, mert akihez korábban jártam ő volt akkor ügyeletes. Jó érzés volt, hogy őt már ismerem, a terhesség alatt is meg voltam elégedve. Sajnos nem voltunk úgy anyagilag, hogy tudtunk volna adni, de nem is éreztem egy percig sem, hogy elvárná, vagy hogy emiatt másképp bánna velem. Akikkel szülés után egy szobába kerültem, mindenkinek volt fogadott orvosa, és csak annyi különbséget láttam, hogy hozzájuk egyszer bejött a dokijuk 1-2 percre megkérdezni hogy vannak meg elintézni a papírmunkát, míg nekem oda kellett fáradnom egy irodába elintézni, aláírni vele a zárójelentést.
2012. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!