Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Csak ahoz a védőnőhöz járhatok...

Csak ahoz a védőnőhöz járhatok, akihez az utcám szerint tartozom, vagy a kerületben lévő, de hétfőnként vagy délutánonként rendelő védőnőhöz is elmehetek?

Figyelt kérdés
Elvileg akihez tartozom, csak kedden és csütörtökön délelött rendel 2 órát. A munkám miatt ez elég macerás lenne. Nem szívesen vennék ki ezért szabadnapot. Viszont a hétfőim mindig szabadok. Van mód, hogy aznap járjak, de egy másikhoz?

2014. nov. 5. 09:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az enyém 10től délig rendel elvileg, szóval már alapból félbe lesz vágva a napom. Ráadásul kereskedelemben dolgozom, ami azt jelenti, hogy reggel 6ra járok dolgozni.

De megpróbálok majd beszélni vele valamilyen megoldásról.

2014. nov. 5. 12:11
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencsés vagy, jó védőnőt fogsz ki. Én, mint védőnő, meg szoktam azt tenni, hogy ha egy dolgozó kismama azt mondja, h nem tud eljönni hozzám tanácsadás időben, mert mondjuk tanár, vagy messze dolgozik stb, akkor ar addig okoskodok velük, míg nem találunk egy olyan időpontot, ami mindkettőnknek megfelel. Remélem a védőnőd elég rugalmas :)
2014. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! A kommentet és a bíztatást is. :)
2014. nov. 5. 20:19
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia

én a 17be vagyok bejelntve,de a 16ban lakom. Itt a 16ban járok védőnőhöz,mert ez van közel.Ők akarták így,megbeszélte a két védőnő egymás között.

2014. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, a sors keze... :)

Elmentem a védőnőkhöz megnézni az ottani kiírásokat, mert amit neten találtam, az mind 2013as frissítésűek. Kiderült, hogy akihez én tartozom, Őt helyettesítik, és a helyettese hétfőn rendel és kedden délután. Mindkettő pont tökéletes nekem. :)

2014. nov. 11. 12:23
 16/16 anonim ***** válasza:
De jó:)szerencsés vagy.
2015. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!