Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-15 éves fiúk (-lányok)! Ti...

14-15 éves fiúk (-lányok)! Ti mit csináltok tanítás után? Tippek hogy mit csináljak délutánonként és hétvégén?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Olvasok.(Szent Johanna gimi)

Gyöngyöt fűzök, karkötőket gyártok, rajzolok,zenét hallgatok, netezek, nagyszülőket látogatok, elmegyek futni.

2014. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Olvasok (NEM Szent Johanna Gimi :D), tanulok (ha kell), a húgommal játszom (4 éves), segítek az öcsém házijában (10 éves), takarítok, mosogatok, kiteregetek, vasalok, kutyát sétáltatok, a bárátaimmal lógok, stb. Ja és néha varrok, hímezek, batikolok. 16/l
2014. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Tanulok. Ha van edzésem akkor edzés és utána tanulás. Utána általában filmet nézek illetve a géppel kötöm le magam. Este szoktam olvasni.


Hétvégén: Találkozom barátaimmal , játszok a kutyámmal , meccsekre megyek vásárolok , filmet nézek ilyesmiket.

2014. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Néha suli után beülünk valahova egy kólára vagy pizzára osztálytársakkal. Délutánonként olvasok, gépezek, zenét hallgatok, filmezek vagy a barátnőmmel vagyok. :)

15/l

2014. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1. tanulás címén olvastam, gépeztem, tévéztem

2. barátokkal lógtam "közös feladatunk van" jeligére (bár akkor tényleg foglalkoztunk a lecóval is)

3. kajáltam - kb. fél óránként :D

2014. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
League of Legends, háborús regények, Rejtő Jenő könyvek, haverokkal séta, alvás..ennyi..meg néha rajzolok..
2014. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább tanulok, de látom, ez már oldschool.

Olvasok, sorozatot nézek egyébként.

2014. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Találj magadnak elfoglaltságot. Biztos van valamiféle érdeklődési köröd. Én a későbbiekben valamilyen "műveszeti" szakmában szeretnék elhelyezkedni, szóval ehhez méltóan választottam meg a délutáni programjaimat.Járok magánének tanárhoz (hetente 2x), társastáncolok (hetente 2-3x), énekkaros vagyok és hetente egyszer van önképző szakköröm is :D Ezek után szinte már csak a tanulásra marad időm, de ha mégis van egy kis üresjárat, akkor írok, olvasok vagy nyomatom a tumblrt :D 16/f
2014. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, bocs, hogy válaszolok, pedig nem nekem tetted fel a kérdést (életkoromnál fogva).


Azért rossz a kérdésed, mert Magadról semmit nem árultál el.


Kétféle embertípus van, és aszerint más a válasz, hogy Te melyikbe sorolod Magad.


Az INTROVERTÁLT emberek inkább egyedül, vagy max. 4 fős társaságban érzik jól magukat.


Az EXTROVERTÁLT személyiségnek folyton tárasaságban kell lennie; ha egyedül van, akkor szorong.


Érdekes módon, a két típus közül az intro az, aki soha nem unatkozik!


Nem tudom, a kérdező melyikbe tartozhat a kettő közül. Próbáld ki azt, hogy kinézel filmeket (nem okvetlenül csak Oscar-díjas tömegfilmeket), menj el, és nézd meg moziban (!!!) őket. (Igen, egyedül.)


Végülis ebben az életkorban az a legfontosabb, hogy fontos dolgokat tudj meg az életről. Az már a Te dolgod, hogy megtaláld azokat a hangokat, amelyere szívesen figyelsz.

2014. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
46%
tanulás, sport. elmehetnél valami szakkörre. vagy ékszereket csinálsz. szerintem nem jó csak a géppel lekötni magad, mert az butít. mielőtt azt hinnéd, hogy egy öreg nénike ad neked tanácsot, 1
2014. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!