Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem nyomhatja a...

Szerintetek nem nyomhatja a kisbabát a nagyobik? Mármint lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 11 honapos kisfiam aki egésznap menni tudna csak nem tud még járni és egésznap felakar jönni az ölembe. De közben én 5honapos terhes vagyok és nwem tudom hogy nyomhatja e a másikat

2013. szept. 17. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy biztosan nem nyomja el, hogy a babának baja lesz, max úgy, hogy neked kényelmetlen. Kicsike még a nagyobbik gyerek is érzi, hogy változás, ölelgessed nyugodtan nem lesz bajod. Nálam 3 év van a gyerkőcök között, de terhesen a nagyobbik is folyton rajtam lógott, volt, hogy cipeltem vagy a nyakamba vittem nem lett baja senkinek sem.
2013. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, az én kisfiam is folyton rajtam lóg, pedig ő már tud menni, 16 hónapos. 9 hetes kismama vagyok, így nekem még nem olyan kényelmetlen, de tényleg, mintha érezné, hogy hamarosan változás következik be..:)
2013. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak szimplán gondold végig: a viz összenyomható??? nem. Sima fizika. A baba védve van ott a burok a viz stb.
2013. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!