Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Véleményeket szeretnék Dr....

Véleményeket szeretnék Dr. Toldi Lászlóról (Bajcsy kórház)?

Figyelt kérdés
Szakmailag mennyire felkészült, illetve, hogy ha magánba járok hozzá, akkor pecsételhet a kiskönyvbe, vagy be kell mennem 4 alkalommal az sztk-s rendelőbe is.?
2014. dec. 1. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ő fog beutalót adni a kötelező UH-ra, vérvételekre, NST-re, ami a Bajcsyban lesz.

Pecsételni fog a kiskönyvbe is, meg a végén ő adja az igazolást az anyasági támogatásra.

Nagyon normális, intelligens, alapos doki. A magánrendelésen nem kapkodós, nem topog, hogy jöjjön már a következő.

Viszonylag drága. Én még 100ezerért szültem nála, azóta drágább.

Végig elégedett voltam vele, nagyon felkészültnek tűnt és a szomszédomban lakó anyukák is dicsérték.

Én a szüléskor nagyot csalódtam benne.

2014. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az átfogó választ, megírnád, hogy miért csalódtál benne a szüléskor (ha itt nem szeretnéd, akkor jó privibe is).

Köszönöm

2014. dec. 1. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Viszonylag hosszú szülésem volt. Este ahogy beértünk a kórházba, rögtön próbálták elérni telefonon. De nem tudták, csak hajnal 5-kor. 8:30-ra érkezett meg, addigra már totál kész voltam, mivel egyetlen doki sem nézett rám. 6 körül már szülhettem volna, de mondák a nővérek, hogy "tartsam vissza", mert még nincs itt a doki.

Azért tudtam visszatartani, mert a baba füle volt a szülőcsatorna felé, tehát nem tudott volna kijönni. Toldi meg csak vakargatta a fejét. Sokáig nem tudta, mit csináljon, már könyörögtem a császárért. Mikor majdnem vittek a műtőbe, bejött egy ottani orvos, aki felnyúlt és egy mozdulattal beigazította a baba fejét. Egy óra múlva lett meg a baba.

Iszonyú hálás vagyok a másik dokinak, azt hiszem adjunktus és Dr. Széchenyi, vagy Szécsényi a vezetékneve.

De több ilyen mendemondát hallottam, hogy a Toldi nagyon szuper doki egészen addig, amíg minden rendben van. Ha valami közbejön, akkor már "gáz". Nem tudom, mi az igazság belőle, nálam pont a "gázabb" része volt :)

2014. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csalódtam benne, sajnos nagyon rossz tapasztalatom volt nála. Abszolút nem viselkedett korrekten. Ha gondolod priviben megírom mi volt :-(
2014. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
120000 nála a szülés, és ha belegondolsz, hogy szinte minden hónapban mész hozzá gondozásra, szintén mondjuk 7-8 szor 12 000 ft plusz a végén kéthetente nst, ha összeadod szinte kijön egy sima szülés magánklinikán. én ennyi pénzért biztos mást választanék.
2014. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aham.. Nekem Szécsényit ajánlották,főorvos :)

Egyébként én Toldival egyszer találkoztam ügyeleten,nemrégen de nagyon kedves! Nyugodt,mosolygós,kedves.. nagyot csalódtam benne,persze pozitivan. Általában a Bajcsys dokik magánrendelésein 110-120 között mozog a szülés,Nekem Kardos Gábor a dokim,nála 12 a terhesgondozás,és 110 a szülés.

2014. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3-mas, igen érdekelne, hogy mi történt, légyszi írj privit. Köszi
2014. dec. 2. 09:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, kicsit off lesz.

Sajnos én azt tapasztaltam szintén, amit fentebb írt az egyik válaszoló, hogy amíg minden simán megy, addig maga a tökély a doki. Nekem nem Toldi volt az orvosom, hanem Szécsényi ... Tündéri, aranyos, de ...

2014. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a szülésnél nekem is rossz tapasztalatom volt....
2014. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kistarcsai Flór Ferenc kórházban dolgozott egy ideig, azóta is emlegetik "hentesként"
2014. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!