Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ifj. Tankó Andrásról mi a...

Ifj. Tankó Andrásról mi a véleményetek? Mennyire "drága"? Hányszor kell hozzá menni egy terhesség alatt magánrendelésre? /15 hetes kismama/

Figyelt kérdés
Sziasztok! Többen ifj. Tankó Andrást sztárolják kecskeméti nőgyógyászként. Én nem akartam fogadott orvost, mert eddig semmilyen panaszom nem volt, most meg közölték, hogy nem fejlődik rendesen a baba, orvostól orvosig küldenek és elég volt 3 sztk-s/terhesgondozós lesz*rom típusú orvos. Szeretnék valaki dokit, aki jó szakember, megbízható és rendes, de nem tudok kifizetni 3 hetente 15 ezer ft-ot vizsgálatokra. Köszi a válaszokat előre is!

2014. jan. 7. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az édesapja a nőgyógyászom, de állítólag a fia kiköpött mása. Ha ez igaz, én csak ajánlani tudom. Id. Tankó András hihetetlenül körültekintő, emberséges orvos! Én soha nem mennék máshoz, ha ő már nem fog praktizálni, akkor megyek a fiához! Nekem megér minden pénzt, mert remek szakember!
2014. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én hozzá járok augusztus óta,most már terhesgondozásra.4 hetente hív vissza és 10e Ft a vizsgálat,ebben van méhszájvizsgálat és uh is mindig plusz ugye ha gond van megbeszélitek és ha kell gyógyszer felírása.Szerintem nagyon rendes,nem egy beszédes,barátkozós típus,de amit kell,elmond.Nagyon sokan járnak hozzá,sajna elég sokat kell várni,még ha időpontod is van,erre készülj fel!:)

Elég alaposnak tűnik,mindig részletesen megnézi a babát uh-n és el is mondja mit kell látni(ha akarod még képet is nyomtat).Szóval,én szívből ajánlom,ha még nem voltál nála.:)

Boldog babavárást!

2014. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!