Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterheléses vérvétellel...

Cukorterheléses vérvétellel együtt lehet kérni teljes vérképet és szifilisz vizsgálatot is?

Figyelt kérdés
A dilettáns háziorvosom elcseszte a beutalót, és nem csináltak se teljes vérképet se szifilisz vizsgálatot. Úgyhogy most mehetek újra. De mivel nagyon rosszul viselem a vérvételt (legutóbb pl összehánytam a rendelőt), ezért inkább megvárnám a cukorterheléses vérvételt és azzal csináltatnám meg. Van szerintetek ennek valami akadálya? A nődoki azt mondta, hogy elvileg ráér addig.
2015. jan. 21. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szifiliszt minden egyes vérvétellel lekérték és a rutinlabort is a pozitív teszttől egészen a szülésig. Bármelyik kötelező vizsgálattal együtt lekérhetőek ezek is, azt nem tudom megmondani, hogy ráér e, ahogy írtad, én szerettem, hogy minden szrra megnéztek, pl. a rubeolára is, ami ellen be vagyok oltva stb.
2015. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy probléma, a dokid jelöli be a papíron hogy miket vizsgáljanak a véredből. Mondd neki hogy jelölje be az elmaradt vizsgálatokat is (szifilisz, hepatitis, vércsoport, teljes vérkép). Ezeket szüléskor kérni fogják. Hogy egyszerre megcsinálják-e a cukorterhelésnél azt nem tudom, meg kell kérdezni. Az ugye eleve 2 vérvétel. De lesz még a terhesség alatt később is! Mi lesz veled szülésnél?
2015. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet kérni bármit a cukorterheléssel együtt.

Én épp a héten voltam, és sok mindent néztek, nem csak a cukrot.

2015. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor megvárom a cukorterhelést.


szültem már, ott nem zavart az se hogy ezer branül van bennem, de éhgyomorra 3 óra várakozás után a vérvétel engem nagyon kikészít, leizzadok, pánikolok, ájulásközeli állapot+hányás :-(

2015. jan. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!