Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik ovu előtti nap voltak...

Akik ovu előtti nap voltak együtt lány vagy fiú gyerek született?

Figyelt kérdés
Szombat este voltunk együtt, vasárnap este volt erős szurkálás, hétfő reggelre felment a hőm

2015. jan. 21. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ovu előtt 3 nappal voltunk együtt, fiúnk lesz. :) 33 hkm
2015. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez baromság, hogy ekkor vagy akkor vagytok együtt és akkor nagyobb az esély valamelyik nemű babára!

Nekem pl. mindegyik netes fiú-lány kalkulátor azt mutatja, hogy amikor ovuláltam, akkor nagy volt az esély fiúra.

Na már most, napra pontosan tudom, hogy mikor volt ovum, egyrészt ovuteszteltem, másrészt a nyálkás nyákból is láttam. Máskor nem foganhatott, mert csak akkor voltunk együtt a férjemmel, se előtte, se utána hetekig, mert külföldön dolgozott.

37 hetes terhes vagyok, 3x kislányt mondtak ultrahangon, egyik ebből 4D volt. :)

Szerintem csak találgatás, nem attól függ, hogy mikor vagytok együtt, ha nem jókor vagytok együtt, meg se történik a megtermékenyülés!

2015. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ovu előtt lány,ovu után: szintén lány :D
2015. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jájjjj,ne keserítsetek el,hogy nincs befolyással!! Egyébként meg azt irjak hogy ovi elott 3. 2. nap ha lány,elotte való nap már nem elég,az kisfiu lesz....
2015. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi ovu előtt 4 nappal voltunk együtt, így jött ki, azt hittem, nem is leszek így terhes, aztán mégis. Majd másfél hét múlva kiderül a neme, ha ő is úgy akarja, megírom szívesen :) Ugye a nagykönyv szerint lánynak kéne lennie, de ez csak 70-75%-ban szokott bejönni, azt olvastam.

15 hkm

2015. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok itt az egyedüli eddig,akinek bejött a netes ,,hülyeség,, miszerint ha lányt akar az ember akkor ovu előtt 3 nappal legyen együtt a párjával ás ha fiút akkor egyel.Ugyan is mi az első babánál ovu előtt egy nappal voltunk együtt,kisfiúnk lett,most 3 nappal előtte voltunk együtt és kislányt várunk.Az ovus kalkulátor szerint nekem is fiút mutatott még is lány lett.Azért mondják azt,hogy ha kislányt akar az ember akkor legyen együtt a párjával 3 nappal ovu előtt,mert a lányos hímivarsejteknek másabb a fej részük(ha jól emlékszem talán kerek) mint a fiúsaknak(azoknak meg talán lapos)és ha ovu előtt 3 nappal történik meg az együttlét akkor a lányos hímivarsejteknek is van idejük eljutni a petesejtig,ergo 50%-ra emeli a kislány esélyét.Ellentétben azzal ha csak egy nap van a petesejt kiszabadulásáig,akkor a fiús hímivarsejtek jutnak el hamarabb mert azoknak gyorsabb a mozgása így nagyobb eséllyel lesz fiú.Nálunk ez nagyon bejött,még a mai napig sem hisszük el a párommal,hogy a kisfiúnk után kislányunk lesz a következő gyermekünk :)


32+5 hkm

2015. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi hétfőn este voltunk együtt és szerda reggelre ment fel a hőm és kislányt várunk (két kisfiú mellé,nagyon örülünk neki).

Létezik ez a módszer.Czeizel doktor szerint ovu előtt 36-48 órával kislányra nagyobb az esély (tehát nagyobb,de nem 100%),ovu napján pedig fiúra,a spermiumok eltérő gyorsasága és élettartama miatt.

37 hkm

2015. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!