Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 10 hetes terhes vagyok, a...

10 hetes terhes vagyok, a nőgyógyászom most küldött el a védőnőhöz ill. a háziorvoshoz a vizsgálatokra. Mindegy, melyiküket keresem fel először?

Figyelt kérdés
Az első háziorvosi vizsgálathoz és az eredményekhez elég egy alkalom, vagy mire számítsak?

2015. febr. 9. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb a védőnő, ő ad beutalókat, meg elmond mindent. Utána háziorvos, ott vérvétel, stb.
2015. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A védőnőt, mert most ő ad egy papírt amit vinned kell a háziorvoshoz, és csak így mehetsz vérvételre.(új jogszabályok)
2015. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először védőnő.Ott megkapod a terhesgondozási kiskönyvet,amihez tartozik egy lapocska;ezt pecsételni kell minden vizsgálatot végző orvosnak,meg a labornak is,ahol a vérvétel történik.
2015. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, én megkaptam azt a papírt a védőnőtől, a háziorvos és az asszisztense forgatta, nézegette, majd visszaadták, hogy ők inkább nem írnak rá semmit, mert bár hallották, hogy van valami új jogszabály, nekik senki nem küldött leírást, útmutatót, ilyesmit, hogy mi-hogy-merre. Szóval nekem továbbra is a nődoki írja a beutalókat, senki más.
2015. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Védőnőhöz előbb, mert a kiskönyvben ott az a bizonyos pótlap, mely beutalóként szolgál. Háziorvos lepecsételi, ezzel mész a laborba. Elég szomorú kedves 4-es, ha a dokid nem ismeri a jogszabályokat.
2015. febr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!