Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 5 hetesen eko, csak felritklua...

5 hetesen eko, csak felritkluas rendben vaz ez?

Figyelt kérdés
Februar 11iken volt utoljara menstruacion, 4-6 korul lehetet peteeresem, marcius 18ikan mutatott eloszor a teszzt halvany pozitivat, 20ikan mentem is orvoshoz(mensi szerint 5 hetes 3 napos lehettem, de szerintem csak 4 hetes 3 napos lehettem). A kezdetleges terhesseget megalapitottak,terhessegi sarga teszt lathato, felritkulas, 12 mm nyalkaharta. 2 het mulva vissza hivtak, ujmegalpitasra. A doki nagyon magabiztos volt, terhes vitamint is felirt, egy szoval sem mondta azt h meglassuk ha megjon, vagy h mi lesz. Az orvosi vizsgalat utan mar erosen pozitivat teszteltem. Ez biztos jo jel, csak nagyona aggodom h nem latott semmit, es hogy mar mesni szerint 6 hetes kene legyek es szinte mar szivhang es emrbrio...:(

2015. márc. 26. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hosszú ciklusod van? Ha 11-én volt meg és 4-6 körül volt péd akkor sztem nem 28 napos a ciklusod. Te mondtad jól a terhesség korát igy teljesen normális az hogy csak annyit látott amennyit. Kerek 5 hetes lehetsz ma ha úgy számolom, hogy pl 5-én voltál két hetes mint egy 28 napos ciklusnál. Ezelőtt pedig petezsak sincs.
2015. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

4+6 naposan csak felritkulás látszott az ultrahangon,6+4 naposan mentem vissza akkor már erős szívverése volt.

34 hkm

2015. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:). Elso baba es nagyon szeretnem minden rendben legyen.hoszabbak ciklusaim..30-35 naposak.az orvos is megnyugtatto volt

.azt mondta nem reg agyazodott be...meg egy het es ujbol megyek megnyugtat az eros teszt utolag es a felduzadt mel. De akkor is ott van a kerdes...rendben lesz e?

2015. márc. 27. 06:58
 4/7 anonim ***** válasza:
A felritkulás jó jel, főleg, ha pozitív is lett a teszted. Oda ágyazódott be valószínűleg a petezsák, csak még annyira pici, hogy nem látszódott rendesen :)
2015. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, jól vagytok?
2015. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen mar a 9/10 hetben jarunk es minden rendben.koszonom azoknak akik valaszoltak:)
2015. ápr. 23. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper, gratulálok!! Boldog babavárást, könnyű szülést kívánok!
2015. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!