Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 20. héten bpd: 54 mm. Orvosom...

20. héten bpd: 54 mm. Orvosom szerint minden rendben. Hasonló mérettel tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia az én babámnak a 20. héten: BPD :49 mm itt aztmondták teljesen jó, bár kicsit kisebb mint kellene.

30. ultrahangon: BPD: 7,75 cm. Itt aztmondták hogy 31 hetesnek is megfelel, de az is lehet hogy apuka fejformáját örökölte és azért nagyobb( az alakja tényleg olyan mint apukáé)Ez 4D-s genetikai ultrahangon volt.

Nem hiszem hogy aggódnod kellene, főleg ha az orvos is azt mondta hogy minden rendben van.

2014. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem 46 volt 20 hetesen

de én ilyesmiket néztem:

[link]

[link]

[link]


a kérdezőé jó nagynak tűnik..

2014. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feleslegesen ne aggódj, kérdezz rá a dokinál még egyszer hogy biztos jó-e, ha valami baj lenne a babával biztos mondaná az orvos és nem hagyna kétségek között. egyébként a többi mérés eredménye milyen lett? azok is magasabb értékek vagy azok a " normál" értékeken belül vannak?
2014. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 44 mm-t mértek, igaz szerintem egy héttel kisebb a babám, tehát csak 19 hetes volt a méréskor. Egyébként az szerepel a papíromon, hogy 41-54 mm között jó az érték. Tehát nálad is minden rendben. Nem kell aggódnod!
2014. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!