Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan működik a kombinált...

Hogyan működik a kombinált terhességi teszt elvégzése Gyöngyösön?

Figyelt kérdés

Holnap megyek 12.heti ultrahangra,amire az előző uh alkalmával kaptam időpontot,valamint az orvosom adott beutalót,amire a kapott uh-eredményt kell írni az asszisztensnek.

A vérvétel éhgyomorra aznap kerül sor vagy másnap kell menni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 14. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 3 nappal később mentem a vérvételre. Rögtön behívnak, 7000 Ft-ot kellett fizetni. Nagyon gyorsan végeztem.
2015. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2015. ápr. 14. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén nem rögtön utána mentem, elvileg nem kell éhgyomorra menni, ha mást nem néznek. És ha előre betelefonálsz nem kell felmenned az emeletre, hanem lenn a laborban leveszik. Becsengetsz, mondod miért jöttél beengednek, leveszik a vért és már mehetsz is. Ott helyben kell kifizetned a díjat és megkérdezik, hogy kéred az eredményt (mármint bemész érte, e-mailen..) Én e-mailen kértem azóta mindent küldenek arra (sima vérvételt is), így soha nem kell semmire várni és általában már aznap este küldik.
2015. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,túl vagyok rajta :)
2015. ápr. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!